#579“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#645Een lot van 28 munten uit Bondsrepubliek Duitsland. 2 x 2 Mark, 20 x 5 Mark, 6 x 10 Mark. 1966-1975, CuNi, behalve herdenkingsmunt Fontane Ag 625/1000.
A lot of 28 coins from the Federal Republic of Germany. 2 x 2 Mark, 20 x 5 Mark, 6 x 10 Mark. 1966-1975, CuNi, except Fontane commemorative coin Ag 625/1000.No longer availableEstimate: € 55 / 70 -
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#186Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 500”. Een lot van 8 houten vintage Mid-Century design eetkamerstoelen met skai bekleding. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
#664Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.
#511Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.
#596Een Perzisch handgeknoopte loper, Hamedan met geometrisch decor.
#435Een lot van 33 Zuid-Afrikaanse munten. George VI. 5 Sh. 1952, “300 Years Capetown”. Ag 500/1000 en Cu, 5 Sh. 2 x 1947, 1948, 1951, Ag 800/1000 28,28 g. 2,5 Sh. 1940, Ag 800/1000 14,14 g, 1952 Ag 500/1000. 2 Sh. 1937 Ag 800/1000 11,31 g, 1952 Ag 500/1000, 1 Sh. 1937 Ag 800/1000 5,66 g, 1952, Ag 500/1000. En 11 kleinere waarden.Elisabeth II, 5 Sh. 1957, 1960, 2,5 Sh. 1955, 2 Sh. 1954, 1958, 1 Sh. 1960, alle Ag 500/1000. En 5 kleinere waarden.
A lot of 33 South African coins. George VI. 5 Sh. 1952, 300 Years Capetown. Ag 500/1000 and Cu, 5 Sh. 2 x 1947, 1948, 1951, Ag 800/1000 28.28 g. 2.5 Sh. 1940, Ag 800/1000 14.14 g, 1952 Ag 500/1000. 2 Sh. 1937 Ag 800/1000 11.31 g, 1952 Ag 500/1000, 1 Sh. 1937 Ag 800/1000 5.66 g, 1952, Ag 500/1000. And 11 smaller denominations. Elizabeth II, 5 Sh. 1957, 1960, 2.5 Sh. 1955, 2 Sh. 1954, 1958, 1 Sh. 1960, all Ag 500/1000. And 5 smaller denominations.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#372Een grote kers van kunststof.
#551Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
A lantern in solid brass with cut glass.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 100 / 150