#69
“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘C. Rol’.
Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#53
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. h: 36 cm -
#24Gilde Clowns - Comedy Collection
“De verliezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/45 -
#22Gilde Clowns - Comedy Collection
“Dierenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 20,5 cm -
#54
Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16, 18 & 20 cm -
#57R R Collection
Drie clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19 & 20 cm -
#65Goebel, Germany
“Luigi” & “Bozo”. Twee clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks “Happy clowns”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 & 13 cm -
#49The Leonardo Collection
“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. l: 25,5 cm -
#8Gilde Clowns - Comedy Collection
“De vermoeide reiziger”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 14 cmEstimate: € 30/50 -
#32
Een lot van zes handgemaakte clowntjes van meerkleurig glas. We voegen er een kristallen clowntje aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 6 cm -
#66
Een lot van negen clowns met porseleinen handjes en hoofdje, waarbij vier met muziekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 - 35 cm -
#19Gilde Clowns - Comedy Collection
“De zoetekauw”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 20/40