#29NAO by Lladro
“Clown met paraplu”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cm -
#47The Leonardo Collection
“Don’t let go”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 19,5 cm -
#48The Leonardo Collection
“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#53
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. h: 36 cm -
#11Gilde Clowns - Comedy Collection
“De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 cm -
#65Goebel, Germany
“Luigi” & “Bozo”. Twee clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks “Happy clowns”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 & 13 cm -
#41Sylvie Alberghs
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 71 x 48 cmEstimate: € 75/100 -
#36The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#15Gilde Clowns - Comedy Collection
“Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5,5 & 10 cm -
#70
Twee gepolychromeerd gipsen clownsbeeldjes en twee bordjes met “Welkom” en “Tot ziens”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cm & 33 x 28 cm -
#27Lladro
“Ballet de la rosa”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cm -
#5Gilde Clowns - Comedy Collection
“Bloemenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cm