Similar lots by type
-
#54
Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
Fauteuil convertible en noyer avec revêtement en simili cuir rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 20/30 -
#281
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#47
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 100/150 -
#222
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25/35 -
#610Joe Colombo
“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. H. 73 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#144
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
Paysage de montagne. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 68 x 106 cmEstimate: € 100/120 -
#280
Een collectie Vieux Paris porselein tijdperk Empire: een melkkan (haarscheur), twee kopjes en een schoteltje met een veelkleurig vogeldecor, een kopje en schoteltje met rozenguirlande, acht kopjes en acht schoteltjes met een decor van diverse vogels in grisaille en goud. Alles rijkelijk verguld.
Une collection de porcelaine du Vieux Paris époque Empire : un pot à lait (fêle), deux tasses et une soucoupe à décor d'oiseaux multicolores, une tasse et soucoupe à guirlande de roses, huit tasses et huit soucoupes à décors divers. oiseaux en grisaille et or. Le tout richement doré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 140/200 -
#272J. Van Rooien
“Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.
L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#230J. Megens
“Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#76Sulac (Lucien Calus)
Veertien diverse houtsneden, gravures en pentekeningen, gesigneerd. En enkele van andere kunstenaars.
Quatorze gravures sur bois, gravures et dessins à la plume diverses, signées. Et certaines d'autres artistesNo longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 €Estimate: € 70/80 -
#287
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#251Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#284Johannes DomissePeriod: 1878 - 1955
“Meisje met vogeltje”. Een terracotta buste op zwart marmeren sokkel.
“Fille et oiseau”. Buste en terre cuite sur socle en marbre noir.No longer availableOnline onlyActive bid: 132.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#262
Zes op hout gedrukte cartoons mbt. het milieu: Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink/ Vrij Nederland.
Six caricatures sur bois liées à l'environnement : Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink / Pays-Bas libres.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50/60 -
#176Louis Belen
“Zicht op een binnenplein”. Olieverf op doek.
”Vue sur la court”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 55 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#275De Smedt
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#167Boch La Louvière
Twee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 22 - 32 cmEstimate: € 30/35