#699Sulac (Lucien Calus)
“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
#242
“Petrus”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
#145
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,56 ct. FSI et de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1000/1200 -
#339René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Huis in landschap”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Maison dans un paysage”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#655
Twee 18 K geelgouden trouwringen.
#77B.R.C.
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
#568
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé. Léger dommage au socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#478Losson
#200
Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant van +- 1,60 ct. F - G SI1.
#17Niki de Saint Phalle
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
#241Alfa, Italy
#54
Een gebeeldhouwd houten sopra porta met ramskop.
Une sopra porta en bois sculpté avec tête de bélier.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60