Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.
Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.

Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.

Une œuvre d'art moderne en terre cuite blanche avec une finition aspect granite. Petit éclat.
Online only
Dim. h: 44 cm
SKU: 2806210082.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #82
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #191
    Fram

    Drie ingekaderde foto’s van spoorwegen. Alledrie buiten de prent gesigneerd en twee genummerd, resp. 6/97 & 6/95.

    Trois photos encadrées de chemins de fer. Toutes trois signées hors impression et deux numérotées, respectivement 6/97 et 6/95.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #17
    R. Hall & Sons, Dury

    Een oude Engelse schietspoel.

    Une vieille navette anglaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #74
    Roelant

    “Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.

    ”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #107

    Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.

    Cadre à photographies à support en laiton ajouré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #153
    Maria Rombouts

    “Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189

    Een halssnoer met halfedelstenen en een zilveren slot.

    Un collier avec des pierres semi-précieuses et une serrure en argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #78

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 202 x 132 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #51

    Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit negen kleine vaasjes, een kleine kandelaar en, een groepje met koppeltje (beschadiging) en een wijwatervaatje met een engel.

    Un lot de porcelaine bruxelloise et française, composé de neuf petits vases, un petit chandelier et, un groupe avec couple (abimé) et un bénitier avec un ange.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 25,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #199

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    Un petit vase et une théière en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #127

    Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.

    Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #277

    “Het huwelijk”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More