#147De Pooter“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#156Een zilveren broche. 925‰.
#146Een zilveren ring met een centrale turkoois.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#64M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#184M. C. Boumans“Jachthonden in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chiens de chasse dans un paysage. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.
#293Marc Macken“Begijnhof van Diest”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
Béguinage de Diest . Lithographie. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 37 cmEstimate: € 30 / 40