#155Ch. Demets“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#278Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.
#189Een halssnoer met halfedelstenen en een zilveren slot.
#294Een kleine nest of tables.
#140PhilipsEen kunststof radio. Model Nicolette, 1961.
#62Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
#113Een zilveren ring bezet met tijgeroog.
Une bague en argent sertie d'oeil de tigre.No longer availableOnline onlyDim. 7,32 gEstimate: € 40 / 60 -
#98Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.
Un plateau en métal chinois antique avec diverses représentations.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 56 cmEstimate: € 30 / 35