#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#146Een zilveren ring met een centrale turkoois.
#99Een lot varia, bestaande uit twee getorste kandelaars (één beschadigd), een brievenrekje en twee metalen ballen.
Un lot d'objets divers, composé de deux bougeoirs torsadés (dont un abîmé), un porte-lettres et deux boules métalliques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#235Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#122L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#144“Berglandschap”. Olieverf op doek.
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
“Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 50