#44Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
#689Een paar kandelaars van geperst glas.
#88Een antieke koffiemolen. Beschadiging aan het messing.
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#42Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
#295Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
#63Een recente vaas van Cantonporselein.
#104Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader)Estimate: € 25 / 35 -
#289T. George“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#39“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300