#262Een geslepen spiegel in vergulde lijst.
#154Pierre Creixams“Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.
"Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.No longer availableDim. 59 x 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#518AbelamEen Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.
A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
A vintage globe, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, scale 1:35,000,000 from 1977, illuminated.No longer availableDim. h 55 x Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#126Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#464Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.
#7Een paar aardewerken celadonkleurige Art deco Bulldogs.
A pair of earthenware celadon colored Art Deco Bulldogs.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576Een vintage verchroomd metalen bartrolley, met bijgevoegd ijsemmertje gemerkt WMF. Gebruikssporen.
A vintage chrome metal bar cart, with attached ice bucket marked WMF. Signs of wear.No longer availableDim. 70 x 67 x 38 cmEstimate: € 120 / 180