Een modern liefdespaar van gebeeldhouwd wit marmer.

A pair of marble obelisks. Gray and beige colored.
Dim. 40 x 36 cm
SKU: 1712240472.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #472
Estimate: € 750 / 800

  • #254
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Gamines de pêcheurs”, een ets, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.

    "Fishermen's children", an etching, signed and titled outside the plate.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #67
    Gucci

    Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.

    A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 16 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #74

    “Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 81 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #267
    Steiff, Märklin

    “Gürteltier 45 für Märklin”, een pluche gordeldier geproduceerd door Steiff voor Märklin voor het 150-jarige bestaan van Texas. Nr 999147, in ongeopende originele plastic verpakking.

    "Gürteltier 45 for Märklin", a plush armadillo produced by Steiff for Märklin for the 150th anniversary of Texas. No. 999147, in unopened original plastic packaging.
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #182

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179

    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99
    Karel Heymans
    Period: 1899-1974

    “Kolen en Wortels”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd. Verso “Havenzicht”, schilderij op paneel.

    "Coal and Roots." A painting, oil on panel, signed at the bottom. Verso "Harbor View," painting on panel.
    Dim. 36 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #20

    Een gouden hangertje in de vorm van een saxofoon, 18 kt. 2.2 gram.

    A gold pendant in the shape of a saxophone, 18 kt. 2.2 grams.
    Dim. l 2.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #298

    Een lot documenten met betrekking tot de kroning van King George IV & Queen Elizabeth (II) in ‘37 & ‘53.

    A lot of documents regarding the coronation of King George IV & Queen Elizabeth II in '37 & '53.
    Estimate: € 40 / 50

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00