#421Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.
A Chinese carved puzzle ball in Jade.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#150Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.
#445Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.
A modern white gold ring of flowing form.No longer availableDim. 8,83 g brutEstimate: € 400 / 500 -
#78Christofle FranceEen miniatuur tafelklokje van verzilverd metaal en zwarte lak, Lodewijk XVI-inspiratie. Gekeurd.
A miniature table clock made of silver-plated metal and black lacquer, inspired by Louis XVI style. Marked.No longer availableDim. H. 7,5 x 12,5Estimate: € 100 / 150 -
#334MalikEen schets van “Archie Cash” met gesigneerde opdracht “pour Henri très amicalement”. Evenals het album Barils, Barbouzes & Barillets uit de reeks Chiwana. Hard cover. Ed. des Archers 1985.
A sketch of "Archie Cash" with signed dedication "pour Henri très amicalement". Also included is the album Barils, Barbouzes & Barillets from the Chiwana series. Hard cover. Ed. des Archers 1985.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#221Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.
A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.No longer availableDim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#76Een notelaar houten gebombeerde vitrinekast met gebogen glas en bezet met bronsbeslag. Binnenin met 3 verdiepen en gestoffeerde bekleding.
A walnut wood bombe display cabinet with curved glass and bronze mounts. Interior with 3 shelves and upholstered lining.No longer availableDim. 161 x 31 x 64 mEstimate: € 200 / 300