#81C. Mahillon, BruxellesEen oude bombardon.
Un vieux bombardon.No longer availableOnline onlyDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
Paire de paniers apéritifs en métal argenté avec récipients en verre transparent.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 17 & 35 x 17 cmEstimate: € 5 / 2 -
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
#191Een porseleinen mokkaserviesje voor twee personen.
Un service à moka en porcelaine pour deux personnes.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#264Freddy Reynaert“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#114Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
#131Een paar reproducties.
#32Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#57E. W. v. d. Groenendaal“Stilleven met wijn en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vin et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 50