#228
Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.
#126Frank Hoge
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 49 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#152
Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.
#234
Een reeks van vier gesneden houten reliëfs.
Une série de quatre reliefs en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 32 x 42; 30 x 16 & 26 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#253
#197
Een lot kant-, haak- en borduurwerk.
#69Boch for Royal Sphinx
Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25/35 -
#262P. Pons
“Kerkzicht”. Een litho(?). Gesigneerd.
Vue de l'église. Une lithographie (?). Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 39 cmEstimate: € 30/35 -
#172Jos Lemmens
“Compositie”. Gravure. Gesigneerd.
Composition . Gravure. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 24 cmEstimate: € 30/50 -
#121P. Smets
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#131
Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/25