Similar lots by type
-
#158Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.No longer availableOnline onlyDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#260Drie gebeeldhouwde antropomorfe Afrikaanse houten potten. Eén zonder deksel.
Trois pots en bois africains anthropomorphes sculptés. Un sans couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 - 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#8Een gebeeldhouwd Kongolees houten stoeltje.
Une chaise congolaise en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#47Een langgerekt masker van gepolychromeerd hout. West-Afrika.
Un masque allongé en bois polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableOnline onlyDim. l: 118 cmEstimate: € 50 / 80 -
#262Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 128 cmEstimate: € 300 / 400 -
#30Een Afrikaans houten masker, bekleed met koper.
Un masque africain en bois recouvert de cuivre.No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#61Een lot boeken allerlei:- “L’aviation - I. Des origines à 1914”. Een Stickerboek uit 1954 door Hergé. Incompleet.- “Rome - Fragments”. Annick Blavier. Ed. Franck Bordas, 1999.- “Afghan carpets & kilims”. - Revue technique automobile - Volkswagen Polo ‘1982.- Tentoonstellingscatalogus Mons Wien 1980 - 1981.
Livre en tout genre : - « L'aviation - I. Des origines à 1914 ». Un livre d'autocollants de 1954 par Hergé. Incomplet. - "Rome - Fragments". Annick Blavier. Éd. Franck Bordas, 1999. - « Tapis & kilims afghans ». - Revue technique automobile - Volkswagen Polo '1982. - Catalogue d'exposition Mons Wien 1980 - 1981.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#71“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#249J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#132Een tinnen olielampje. Art nouveau.
Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#12Een porseleinen beertje.
Un ours en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#190Een paar rood marmeren fotokadertjes.
Une paire de cadres en marbre rouge.No longer availableOnline onlyDim. b: 22 cmEstimate: € 15 / 30 -
#35Een paar goudgepatineerde kunststoffen appliques met telkens twee lichtarmen en versierd met bloemenmanden.
Une paire d'appliques en plastique patiné or, chacune à deux bras de lumière et décorée de paniers fleuris.No longer availableOnline onlyDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126Frank Hoge“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215E. Muller“De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.
Le Petit Fumeur. Huile sur toile. Signée. Avec rapport de restauration.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#167“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258C.M. Hammar, GöteborgEen koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.
Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 47,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#99Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20

