Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.
Online only
Dim. 88 x 35 cm
SKU: 2803220125.
Category: Afrikaans.
Auction day: 28 March 2022 22:00
Catalogue #125
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #24

    “Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.

    Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #172

    Een gepolychromeerd houten Afrikaans dierenmasker.

    Un masque animal africain en bois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.

    Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215

    Twee verschillende gebeeldhouwd hardhouten beelden. Afrikaans werk.

    Deux statues différentes en bois dur sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 & 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #138

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.

    Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.
    No longer available
    Online only
    Dim. (l: 48 cm; h: 23 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #39

    Een afrikaans houten voorouderbeeld.

    Une statue d'ancêtre africain en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54

    Twee Afrikaans koperen bas-reliëfs.

    Deux bas-reliefs africains en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 30 & 36 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #268

    Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.

    Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #6

    Een winters landschapje op marmer.

    Un paysage d'hiver sur marbre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #119
    Jurjen Fontein
    Period: °1949

    “Zittende vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Femme assise. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 97 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #113
    Jurjen Fontein
    Period: °1949

    “Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    R. Delbeke

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #279

    Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #251

    Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès émaillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #262

    Een Westminster klok. Compleet met slinger en sleutel. In werkende staat.

    Une horloge Westminster. Complète avec pendule et clé. En état de marche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 cm x 17 cm x 24,5
    Estimate: € 35 / 40
  • #59

    Een gravure, uitgegeven door het Museum Plantin Moretus te Antwerpen.

    Une gravure, éditée par le Musée Plantin Moretus à Anvers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #109

    Een oorkonde van een Belgisch onderofficier van de Jagers te Paard naar aanleiding van het behalen van een tweede prijs in het schieten. 1910.

    Une attestation d'un sous-officier belge des Chasseurs à Cheval à l'occasion de l'obtention d'un deuxième prix de tir. 1910.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45

    Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een Fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Vase à couvercle en faïence de Delft, décoré d'un chien de Fo sur le couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only 28 Maart 2022

Op Maandag 28 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday March 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

28 March 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 March 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More