#145
Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.
Un buste miniature, une figurine féminine et un serpent. Trois figurines en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 4 cm & l: 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#237
#182Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme à la pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227
Een design kaarsenhouder van metaal.
#105
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#200
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#153
Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.
Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 12 x 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#75
“Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
No longer availableOnline onlyDim. 55 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#240
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#37
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 31 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#40
« Garçon à la cage à oiseaux » et « Fille aux fleurs ». Deux groupes de biscuit. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cm - 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#122
Een antiek lederen aktetas.
Mallette ancienne en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#22
Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.