Other lots in this auction
-
#87Maria Rombouts
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#55
Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#252
Een groot lot boeken m.b.t. kunst.
Grand lot de livres d'art.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#65
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een bonbonnière met een bronzen zwaantje op het deksel, twee smalle vaasjes, een kleine pennenhouder en een schaaltje met lepeltje.
Un lot de cristal taillé incolore, composé d'une bonbonnière avec un cygne en bronze sur le couvercle, de deux vases étroits, d'un petit porte-plume et d'un bol avec cuillère.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 20 cm Ø: 7 - 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#96
Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#166
Een zilveren armband met dolfijnen.
Un bracelet en argent avec des dauphins.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 41,13 gEstimate: € 50 / 70 -
#245Frank-Ivo Van Damme
“Onberekenbare sprong”. Ets. Gesigneerd en genummerd 6/80 buiten de plaat.
Saut incalculable. Eau-forte. Signée et numérotée 6/80 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192
Een spiegel in notenhouten lijst.
Un miroir à encadrement en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Dim. 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#33
Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#78
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 202 x 132 cmEstimate: € 20 / 25 -
#271
Een gevarieerd lotn Europees porselein en aardwerk, bestaande uit een juwelendoosje, kopjes en schoteltjes, een kom, een paar vaasjes enz.
Un lot varié de porcelaine et faïence européenne, comprenant une boîte à bijoux, des tasses et soucoupes, un bol, quelques vases, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#228E. Millet
“Bergkerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Eglise de montagne. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 37 cmEstimate: € 40 / 60