Other lots in this auction
-
#41Een gevarieerd lot porseleinen bonbonnières in diverse uitvoeringen. O.a. Staffordshire & Limoges. Zeven stuks.
Un lot varié de bonbonnières en porcelaine dans divers modèles. Y compris Staffordshire & Limoges. Sept pièces.No longer availableOnline onlyDim. b: 8 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#364Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7,5 & 13,5 cm -
#279Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.
Un miroir rectangulaire avec cadre en bois, sobrement incrusté.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Een beertje, een marionet en een pierrot.
Un ours, une marionnette et un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 40 -
#106“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#221Arthur Van der Linden“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Vijf XVIIIe eeuwse boeken in lederen band:- “Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ...” Vier delen. Luik, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Parijs, 1750.
Cinq livres du XVIIIe siècle reliés cuir : - Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ” Quatre volumes, Liège, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Paris, 1750.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 23 cm (x4) 44 x 28 cm (x1)Estimate: € 100 / 150 -
#188J. De Wil“Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.
Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 58,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#183Lea Steppe“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17R. Hall & Sons, DuryEen oude Engelse schietspoel.
Une vieille navette anglaise.No longer availableOnline onlyDim. l: 59 cmEstimate: € 10 / 15

