#689Een paar kandelaars van geperst glas.
#11Een lot van tien verschillende reisklokjes en -wekkertjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
#265Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
#144“Berglandschap”. Olieverf op doek.
Paysage de montagne. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#120Een zilveren ring bezet met een grote barnsteen van +- 20 ct.
Une bague en argent sertie d'un gros ambre de +- 20 ct.No longer availableOnline onlyDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 150 -
#235Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#192Een spiegel in notenhouten lijst.
#228E. Millet“Bergkerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Eglise de montagne. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 75 / 100