#281
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#148
Een klassieke luchter met 6 lichtpunten.
A classic chandelier with 6 light points. -
#212Murano
Een paar Murano glazen potjes, met label in originele verpakking.
A pair of Murano glass jars, with label in original packaging. -
#74
Een 19e eeuws petit point Gobelin afkomstig van de rugleuning van een stoel.
A 19th-century petit point Gobelin originating from the backrest of a chair. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#178
Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
A lot of 4 vintage ceramic storage jars with metal lids. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengde techniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
#225Vieux Bruxelles
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
#135
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht". A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#35
“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper. -
#5Gr. De Busccher
“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Facade view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#218Nobuck
Een lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.