Similar lots by type
-
#32
Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#530
Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.
Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#567Lalique, France
Een poesje van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Petit chat en cristal satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 140 / 160 -
#52
Een lot glaswerk, bestaande uit vier kandelaars, een vaasje en een Madonna met kind.
Lot de verrerie comprenant quatre candélabres, un vase et une Vierge à l’Enfant.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#500
Een strombusschelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille strombus en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 110 / 140 -
#297
Een vaas van blauw glas met vergulde motieven op de buik en rand.
Vase en verre bleu aux motifs dorés sur la panse et le col.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 35 -
#143
Een vaasje van amberkleurig glas, versierd met een zilveren decor. XIXe eeuw.
Petit vase en verre ambré décoré d’un décor en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#68Lalique
Een hartvormig doosje van roodkleurig gesatineerd glas in art nouveau-stijl. Gemerkt.
Boîte couverte en verre rouge satiné de style Art Nouveau. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#485
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#457
Een glazen schenkkan met een geëmailleerd bloemendecor. XIXe eeuw.
Verseuse en verre à décor émaillé de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 35 -
#351
Een pique-fleurs van bruinkleurig glas met verzilverd montuur en een porseleinen vaasje met een gestileerd bloemendecor. Beide periode art deco.
Pique-fleurs en verre brun à monture argenté et un vase en porcelaine à décor de fleurs stylisées. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 32 / 40 -
#501Legras
Een vaas van geel glaspasta. Tijdperk Art Nouveau. Gemerkt.
Vase en pâte de verre jaune. Epoque Art Nouveau. Avec marque.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231
Een vaasje van roze en kleurloos glas met een gegraveerde afbeelding van een krokus. Onderaan gemerkt met het kruis van Lotharingen.
Petit vase en verre rose et incolore; Décor gravé d’un crocus. Marque avec la crois de Lorraine sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#18
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#721
Een likeurstelletje van paars glas met handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit een karaf en zes glaasjes.
Garniture à liqueur en verre pourpre à décor de fleurs peint à la main comprenant six verres et une carafe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#555
Een lot van vijf stuks Booms glas in diverse uitvoeringen.
Lot de cinq pièces diverses en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#291
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een gedraaid decor.
Vase en pâte de verre polychrome avec décor tourné.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#248
Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 240 / 300 -
#250
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.
Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#562Jan Leenknegt
“Tentoonstelling”. Ets. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat 9/25 en 1971.
“Exposition”. Eau-forte. Signée, numérotée 9/25 et datée 1971 hors planche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#6De Coene
Een nachtkastje van fruithout tijdperk art deco.
Table de chevet en bois fruitier d’époque art déco.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 20 / 25 -
#48
Twee kandelaars van verzilverd metaal in Georgian-stijl.
Deux candélabres en métal argenté. Style Georgian.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102Val St. Lambert
Een kristallen vaas op voet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase sur piédouche en cristal. Coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#199André Rinskopf
“Bouw van een kathedraal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Construction d’une cathédrale”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 590 / 80 -
#269P. Claes
“Het binnenbrengen van het hooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Le foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Val St. Lambert
Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kristal, roze gekleurd in de massa. De grootste gemerkt met sticker.
Lot de trois vases différents en cristal taillé colorés rose dans la masse. Le plus grand avec étiquette.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#625
Een lot van zes verschillende klokjes van meerkleurig hout, waarvan twee in de vorm van een hond, één in de vorm van een kabouter, één in de vorm van een konijn en twee in de vorm van harlekijntjes.
Lot de six horloges en bois polychrome, dont deux en forme de chien, une en forme de nain, une en forme de lapin et deux en forme d’arlequin.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#252
Een lot zilver, bestaande uit twaalf ijslepels van het tweede gehalte in etui, vijf Sterlingzilveren lepeltjes, Een zilveren suikerpotmontuur, een servetring en schaaltje van Wolfers.
Lot d’argent comprenant douze cuillères à glace au deuxième titre, dans leur étui, cinq cuillères en argent sterling, une monture de sucrier en argent, un anneau à serviette et un petit plat par Wolfers.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#125
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met jade.
Bague en or jaune 18 ct sertie de jade.No longer availableDim. Bruto: 6,95 gEstimate: € 200 / 300