Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een moderne ronde vaas van amberkleurig glaspasta.

Een moderne ronde vaas van amberkleurig glaspasta.

Vase rond moderne en pâte de verre de couleur ambre.
SKU: 2710150698.
Category: Glaswerk.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #698
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #52

    Een lot glaswerk, bestaande uit vier kandelaars, een vaasje en een Madonna met kind.

    Lot de verrerie comprenant quatre candélabres, un vase et une Vierge à l’Enfant.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #143

    Een vaasje van amberkleurig glas, versierd met een zilveren decor. XIXe eeuw.

    Petit vase en verre ambré décoré d’un décor en argent. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #501
    Legras

    Een vaas van geel glaspasta. Tijdperk Art Nouveau. Gemerkt.

    Vase en pâte de verre jaune. Epoque Art Nouveau. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een pique-fleurs van bruinkleurig glas met verzilverd montuur en een porseleinen vaasje met een gestileerd bloemendecor. Beide periode art deco.

    Pique-fleurs en verre brun à monture argenté et un vase en porcelaine à décor de fleurs stylisées. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 22 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #457

    Een glazen schenkkan met een geëmailleerd bloemendecor. XIXe eeuw.

    Verseuse en verre à décor émaillé de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #485

    Een vaas van meerkleurig glaspasta.

    Vase en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #297

    Een vaas van blauw glas met vergulde motieven op de buik en rand.

    Vase en verre bleu aux motifs dorés sur la panse et le col.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #530

    Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.

    Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #231

    Een vaasje van roze en kleurloos glas met een gegraveerde afbeelding van een krokus. Onderaan gemerkt met het kruis van Lotharingen.

    Petit vase en verre rose et incolore; Décor gravé d’un crocus. Marque avec la crois de Lorraine sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #567
    Lalique, France

    Een poesje van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    Petit chat en cristal satiné. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #68
    Lalique

    Een hartvormig doosje van roodkleurig gesatineerd glas in art nouveau-stijl. Gemerkt.

    Boîte couverte en verre rouge satiné de style Art Nouveau. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #721

    Een likeurstelletje van paars glas met handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit een karaf en zes glaasjes.

    Garniture à liqueur en verre pourpre à décor de fleurs peint à la main comprenant six verres et une carafe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #555

    Een lot van vijf stuks Booms glas in diverse uitvoeringen.

    Lot de cinq pièces diverses en verre de Boom.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #500

    Een strombusschelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille strombus en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 110 / 140
  • #18

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.

    Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #680

    Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.

    Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.
    No longer available
    Dim. 140 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #32

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.

    Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #291

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een gedraaid decor.

    Vase en pâte de verre polychrome avec décor tourné.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #746

    Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.

    Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #225

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 13 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #77
    Schaubach

    Vier balletdanseresjes van porselein en biscuit. Onderaan gemerkt.

    Quatre ballerines en porcelaine et biscuit. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #499

    “Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.

    “Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #192
    New

    “Portret van een Engelse man”. Olieverf op doek. Gedateerd 1887.

    “Portrait d’un anglais”. Huile sur toile. Daté 1887.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #526

    Een vitrinekast van gefineerd hout met aan weerskanten een paneeldeur.

    Vitrine en bois de placage. Vitres centrales flanquées de deux portes pleines.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #241

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #472

    “Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.

    “Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.
    No longer available
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #152
    Pilat

    “Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #73

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.

    Lot de métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, un plateau et une garniture à sel et poivre. Sauf ce dernier, les pièces sont marquées Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #402

    Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.

    Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #713

    “Liggend naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd Buchin(?) 1973.

    “Nu couché”. Crayon sur papier. Signé Buchin (?) et daté 1973.
    No longer available
    Dim. 11 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More