#34Een recent penseelvaasje in porselein.
Two silver-plated metal aircraft models on wooden feet. Scale 1/200. - Fokker F-27 'Friendship' - 1955 - Boeing 314 'Clipper' - 1938No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#137Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.
#202Een presentatiekastje op sokkel gemaakt van een wijnkist.
A persentation box on a plinth made from a wine box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
#215“Visser bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#129RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.Een lot van 6 Roemer glazen met groen in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900. A lot of 6 Roemer glasses with green in the mass, circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50