#171
Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#163
#9
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
#244
Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 30/50 -
#127Y. Hiero
“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#280
A pair of Chinese porcelain baluster vases decorated with floral designs. One with perforation at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#121
Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
#274Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#211Helga Verlinden
#6
Een lot van 45 geldbiljetten van België en de wereld.
A lot of 45 money notes from Belgium and the world.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/30