#150Een spiegel met vergulde metalen frame.
A mirror with gilded metal frame.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#138Maria Innocentia hummelEen Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 55 -
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#73Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Mandschu”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany “Mandschü”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35