#215“Visser bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek.
#54“Don Quichot.” Houten sculptuur.
"Don Quixote." Wooden sculpture.No longer availableOnline onlyDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 50 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#113PikoEen treinsetje met stoomlocomotief, rails en transformator. Bijgevoegd Jouef for playcraft wagon.
A train set with steam locomotive, rails and transformer. Attached Jouef for playcraft wagon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#154Watch“Hommage à Hergé”. Een poster over Kuifje, genummerd en gesigneerd.
Homage to Hergé. A poster about Tintin, numbered and signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49cmEstimate: € 20 / 30