#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
#3Een blauwe asbak van geslepen kristal en een groen vaasje VSL. Beschadigingen aan de rand.
#4Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyDim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#174P. DuvalEen lot van 2 vergulde kaders gelabelled “P Duval”.
A lot of 2 gilded frames labeled "P Duval".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#128“Landschap met herder en schapen.” Olieverf op doek. Kras onderaan rechts.
#93Een lot van 2 bekers Kuifje gemerkt Hergé-Lombard plus een kaartspel en 1 auto TIN TIN gemerkt Moulinsart .
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#86Een lot van vier kleine polychrome Vieux-Brussel porseleinen Mariabeeldjes.
A lot of four small polychrome Vieux-Brussels porcelain Maria figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5+ cmEstimate: € 15 / 25 -
#39Een verguld ijzeren hallamp.
A gilded iron hall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -