#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#79ScheurichEen zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
#225A. Beullens“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#248Een lot van 6 stuks tin en verzilverd thee en koffieservies.
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35