#6Een lot van 45 geldbiljetten van België en de wereld.
A lot of 45 money notes from Belgium and the world.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#141“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigeerd.
Two silver-plated metal aircraft models on wooden feet. Scale 1/200. - Fokker F-27 'Friendship' - 1955 - Boeing 314 'Clipper' - 1938No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#127Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#17Een zeilschip maquette, type tweemaster.
A sailing ship model, type two-master.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 47 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#287Een biscuit witte kat.
No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60