#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
#203Een print op papier met paard en hooiwagen.
#154Watch“Hommage à Hergé”. Een poster over Kuifje, genummerd en gesigneerd.
Homage to Hergé. A poster about Tintin, numbered and signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49cmEstimate: € 20 / 30 -
#54“Don Quichot.” Houten sculptuur.
"Don Quixote." Wooden sculpture.No longer availableOnline onlyDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 50 -
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#89BavariaEen lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 11 cmEstimate: € 20 / 25