Other lots in this auction
-
#290Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1Val Saint LambertEen kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#59Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
A lot of a copper candlestick and a copper frame.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een apothekersweegschaal met een doosje gewichtjes.
A pharmacy scale with a box of weights.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 32 x 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#163Een paar hout gesculpteerde beeldjes van paarden, belegd met koper en parelmoer.
A pair of wood sculpted figurines of horses, covered with copper and mother-of-pearl.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 28cmEstimate: € 35 / 70 -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164Een paar spekstenen potjes met Egyptisch thema, waarvan 1 ornament met deel kop afgebroken.
A pair of soapstone pots with an Egyptian theme, of which 1 ornament with a partial head has broken off.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 35 / 45 -
#228charlotte LynggaardEen licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#51Een lot van 3 Chinees porseleinen dekselvaasjes, zonder deksel. Famille noire, jaune, Imari.
A lot of 3 Chinese porcelain lidded vases, without lid. Famille noire, jaune, Imari.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
An oak single bed.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 55

