#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#86Een lot van vier kleine polychrome Vieux-Brussel porseleinen Mariabeeldjes.
A lot of four small polychrome Vieux-Brussels porcelain Maria figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5+ cmEstimate: € 15 / 25 -
#3Een blauwe asbak van geslepen kristal en een groen vaasje VSL. Beschadigingen aan de rand.
#43Een kristallen bonbonschaaltje met zilveren handvat.
#177Een Chinees hoedje als in Kuifje en de blauwe lotus.
A Chinese hat as in Tintin and the blue lotus.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#231HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50