Similar lots by type
-
#227‘Plia’, een vintage plooistoel ontworpen door Giancarlo Piretti (1940). Met een grote barst in het zitvlak. Model uit 1968, de zit wordt nog steeds gemaakt.
'Plia', a vintage folding chair designed by Giancarlo Piretti (1940). With a large crack in the seat. Model from 1968, the seat is still in production. -
#272Een gietijzeren asbak met de afbeelding van de leeuw van Waterloo.
A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo. -
#161Een gietijzeren vleesmolen, gemerkt ALEXANDERWERK.
A cast iron meat grinder, marked ALEXANDERWERK. -
#95Twee decoratieve Afrikaanse maskers.
Two decorative African masks. -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen. -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top. -
#25Een oude koffer voor het vervaardigen van grafiek.
An old case for making prints.
Other lots in this auction
-
#223Period: 1981‘Neufvilles’, een aquarel. Getekend, met opdracht ‘Ter herinnering aan uw huwelijk’, 27.2.’82.
'Neufvilles', a watercolor. Signed, with dedication 'In memory of your wedding', 27.2.'82. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#3“Cassis Cornuta”, een grote zeeschelp.
"Cassis Cornuta", a large sea shell. -
#1Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linnen band.
Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linen band. -
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet. -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#24PanasonicEen vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Riemclip afgebroken/manco.
A vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Belt clip broken/missing. -
#18‘Spelende kindjes’, een beeldje van meerkleurig biscuit te gebruiken als vaasje. Draagt onderaan een merkteken.
'Playing children', a figurine made of multicolored biscuit porcelain that can be used as a small vase. Bears a mark on the bottom. -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage.

