Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

A modernist table in black lacquered steel and wood.
Dim. 74 x 140 x 140 cm
SKU: 2608250497.
Categories: Hout, ijzer, Meubel.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #497
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    Een smeedijzeren luchter met kristallen slingers en bellen.

    A wrought iron chandelier with crystal pendants and bells.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #448

    Een polychrome metalen luchter met florale decoratie en kristallen bellen.

    A polychrome metal chandelier with floral decoration and crystal beads.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #552
    Period: jaren 80

    Een meerkleurige winkeltoog in Memphis stijl. Het glasgedeelte is manco, er zijn enkele beschadigingen en de poten zijn beschilderd.

    A multicolored shop counter in Memphis style. The glass part is missing, there are some damages, and the legs are painted.
    No longer available
    Dim. H 90, B 160, D 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #513

    Een gevarieerd lot ethnische klederdracht en siervoorwerpen bestaande uit 5 kledingsstukken, een schenkkan, een schaal en een druppelaar in verzilverd metaal, een sierpotje, een armband en 2 belletjes.

    A diverse lot of ethnic clothing and decorative items consisting of 5 pieces of clothing, a jug, a bowl, and a dropper in silver-plated metal, a decorative pot, a bracelet, and 2 bells.
    No longer available
    Dim. h 35 cm (schenkkan)
    Estimate: € 60 / 80
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187

    Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

    An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #356

    Een 19e eeuwse eikenhouten wieg.

    A 19th-century oak crib.
    No longer available
    Dim. H 70, B 61, D 91 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83

    Feestdagenvierluik. Reisicoon van gedreven, deels geëmailleerd messing. Russisch werk, XIXde eeuw.

    Holiday triptych. Icon of brass, partly enameled. Russian work, 19th century.
    No longer available
    Dim. 17 x 40,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #533

    Een lot van twee lampenvoeten van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd.

    A lot of two lamp bases made of VSL crystal. Pink colored in the mass.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 en 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #471

    Een paar Chinees porseleinen bloempotten met een polychroom decor van bloemen en vogels.

    A pair of Chinese porcelain flower pots decorated with flowers and birds.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Somber Winterlandschap’, olieverf op doek. Getekend; J. Van Campenhout.

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    No longer available
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134
    Albert De Deken
    Period: 1915-2003

    “De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.

    "The Rope Jumper", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by De Deken.
    No longer available
    Dim. 170 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #65

    Een dubbele boekenstandaard van gesculpteerde eik in gotische stijl. 1 van de legplankjes is gelijmd.

    A double bookstand of carved oak in Gothic style. One of the shelves is glued.
    No longer available
    Dim. H 49, B 55, D 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #630

    Een set van vier gepatineerde stoelen in Lodewijk XVI stijl. Met gevlochten rug en zit en bijpassende kussens.

    A set of four patinated chairs in Louis XVI style. With caned back and seat and matching cushions.
    No longer available
    Dim. H 93, B 51, D 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299
    Robert Hoppe

    “Kippen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hoppe.

    "Chickens", a painting, oil on canvas, signed by Hoppe.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421
    Naor

    ‘Teddy Chanel’. Een zilverkleurig beeldje van een beer met het logo van het parfum Nr. 5 Chanel. Nr. 18 uit een oplage van 26 exemplaren. Met certificaat en originele doos. Getekend en genummerd.

    'Teddy Chanel'. A silver statue of a bear with the logo of perfume No. 5 Chanel. Number 18 out of an edition of 26 copies. With certificate and original box. Signed and numbered.
    No longer available
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Een klokstel van zwart en groen marmer, met bijbehorende ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

    A clock set of black and green marble, with corresponding ornaments. The clock is in need of restoration.
    No longer available
    Dim. H 37, B 40, D 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322
    Geoffrey Dashwood
    Period: 1986

    ‘Studies of blackcock at Lek’. Studie in potlood van hanen, getekend Geoffrey Dashwood.

    'Studies of blackcock at Lek'. Pencil study of blackcocks, signed by Geoffrey Dashwood.
    No longer available
    Dim. 21/21 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More