Similar lots by type
-
#648
Drie verschillende houten wandelstokken met ivoren handvat, waarvan één met een zilveren montuur.
Trois cannes diverses en bois à manches en ivoires, dont une à monture en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#528
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté représentant des lapins.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#735
Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20/30 -
#538
Een Afrikaans houten beeld. Songye.
Sculpture en bois africaine. Songye.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/160 -
#547
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een schildpad.
Netsuké en ivoire taillé en forme de tortue.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#281
Een houten wandelstok met ivoren inlegwerk en handvat.
Canne en bois incrusté d’ivoire et à manche en ivoireNo longer availableEstimate: € 40/50 -
#493
Een lot ivoor, bestaande uit twee verschillende vaasjes, dertien messenleggers en een beeldje van een geisha.
Lot d’ivoires comprenant deux petits vases divers, treize porte-couteaux et une statuette d’un geisha.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#647
Een vrouwenfiguur van terracotta. Nokstijl, Nigeria.
Femme en terre cuite. Style Nok, Nigeria.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#478
Een geisha en een leeuw van gesculpteerd Chinees ivoor op een houten sokkel. Schade aan de staart van de leeuw.
Geisha et lion en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois. Queue du lion à réparer.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#599
Een schemerlamp op een massief ivoren voet.
Lampadaire sur piétement en ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#633
Een gevarieerd lot Afrikaanse voorwerpen van o.a. aardewerk en ebbenhout.
Lot d’objets africains en faïence, ébène e.a.No longer availableEstimate: € 65/90
Other lots in this auction
-
#349Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#480
Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in ménagère.
Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#766Daum, France
Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#404
“Lente en winter”. Gouache op paneel.
“Printemps et hiver”. Gouache sur panneau.No longer availableDim. 41 x 53 cmEstimate: € 50/80 -
#433Rita Livio
Een oude accordeon, afgewerkt met paarlemoer en inlegwerk. Kleine slijtage en manco’s.
Accordéon ancien décoré de nacre et d’incrustations. Quelques usures et manquants.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#761
Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#133L. Van Boeckel
Een lampje van smeedijzer in de vorm van een rozenrank.
Petite lampe en fer forgé en forme de branche de rosier.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50/80 -
#126
Een eikenhouten kast met twee gemoulureerde paneeldeuren. Begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes moulurées en chêne. début du XIXe siècle.No longer availableDim. H 230 cmEstimate: € 200/300 -
#192New
“Portret van een Engelse man”. Olieverf op doek. Gedateerd 1887.
“Portrait d’un anglais”. Huile sur toile. Daté 1887.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100/180 -
#430Eugène Laermans
“Les Pauvres Gens”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
“Les Pauvres Gens”. Litho. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#721
Een likeurstelletje van paars glas met handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit een karaf en zes glaasjes.
Garniture à liqueur en verre pourpre à décor de fleurs peint à la main comprenant six verres et une carafe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#368Joseph Théodore CoosemansPeriod: 1828 - 1904
“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 200/300