Similar lots by type
-
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#106Lladro
“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 40/60 -
#115Val Saint Lambert
Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 9,5 cmEstimate: € 30/45 -
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60/80 -
#88Viners of Sheffield
Een verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20/30 -
#156Crystal Maastricht
Een paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.
A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 10 cmEstimate: € 35/45 -
#203Jacques
“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
A bronze vide-poche/ashtray with relief decoration of a deer in the woods and a shotgun and horn around it.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 36/40 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#274
Een lot van 5 kunstboeken, met onderwerp: De vlaamse primitieven, Willink, Ensor, Breitner en Rembrandt.
A lot of 5 art books, with subject: The Flemish Primitives, Willink, Ensor, Breitner and Rembrandt.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 50/60 -
#271
Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#125
“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15/20 -
#93Studio Artis
Een tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 20/25 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28
Other lots in this auction
-
#124
Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 14,5 cmEstimate: € 20/25 -
#90Van Gestel
“Koning Boudewijn”. Offsetdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
"King Baudouin". offset printing. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 15/20 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#173Val Saint-Lambert
Een paar kleurloze kristallen kandelaars. Onderaan gemerkt.
A pair of colorless crystal candlesticks. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. H. 12 cmEstimate: € 25/50 -
#270Bavaria
Een porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 6-23 cm -
#4
Een houtgesculptuurd beeldje met hoofdvorm en kroon. Coromandel hout, Bali.
A wood sculpted figurine with head shape and crown. Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 37cmEstimate: € 35/45 -
#149Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-6 Volkswagen 1952- DY-6B Volkswagen 1951In originele doosjes.
Two model cars on a scale of 1:43: - DY-6 Volkswagen 1952 - DY-6B Volkswagen 1951 In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40/50 -
#107Gotha Pfeffer
Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 15cmEstimate: € 25/50 -
#221
Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#99Maria Innocentia Hummel
Hum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, gesign onderaan, in originele doos
Hum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 11,5cmEstimate: € 50/80 -
#215
Een lot van barometers en thermometers waaronder één gemonteerd op een reeënpootje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 7 - 19 cm -
#206
Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm