#81
Een geweerloop.
#151
#111
Een flesvaas van groen glaspasta.
#117
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
#147Val Saint Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
#125Kaiser Porzellan
Twee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.
Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 & 45 cmEstimate: € 40/60 -
#164
Een gebeeldhouwde zwart nefrieten (?) wierookbrander met handvatten in de vorm van olifantenkopjes met ringen en het deksel getooid met een Fo-hond. Kleine beschadiging aan het deksel. China, omstreeks 1900. In drie delen.
Un brûle-parfum en néphrite noire sculptée (?) avec des poignées en tête d'éléphant avec des anneaux et le couvercle décoré d'un chien de Fo. Dégâts mineurs au couvercle. Chine, vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 75/100 -
#298
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#228Märklin
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30/35 -
#144
#183
Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.
#262
Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35