#170Goebel, Germany“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#13EuropaEen verguld messingen reisklokje in etui.
#209Een porseleinen zalfpot met een blauw op wit Chinees decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#60Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29 & 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 10 / 15 -
#117Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
#102Een vaas van gesatineerd oranje glas.
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30