#38KienzleEen houten Westminster schouwklok met gesculpteerde details, gemerkt Kienzle.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#92Een modern Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#247Een anieke mijnwerkerslamp.
#15Een lot van 11 misalen en dergelijke, enkele vroeg 20ste eeuws, enkele 19e eeuws.
#39Een geslepen Boheems kristalglazen vaas met pique-fleurs.
#85Een tafellamp met een kap in glas en lood in de stijl van Tiffany.
#48Een ninja zwaard, speelgoed.
A ninja sword, toy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#224Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 93cmEstimate: € 40 / 60