#6Een Chinees porseleinen cilindervaas, famille rose decor met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain cylindrical vase, famille rose decoration with butterflies in the design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
#201Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#219Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Een art-deco craquellé beeldje van een circusolifant, gemerkt Fontinelle. Kleine schade aan het glazuur aan de slurf.
#150Een lot bestaande uit drie zwaarden en een zaag.
#171Mori YomudEen Pakistaanse loper van wol. Handgeknoopt.
A Pakistani wool runner. Hand-knotted.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een lot van 11 misalen en dergelijke, enkele vroeg 20ste eeuws, enkele 19e eeuws.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#238Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 133 x 193cmEstimate: € 80 / 120