#18Een gipsen beeld van een gezin, achteraan onleesbaar gemerkt.
#130Een ronde zuilsokkel uit ingelegd marmer. Filipijns handwerk.
#256Drie zilveren kettingen met twee zilveren hangers. 835 en 925‰.
#4Een amberkleurig, glazen apotheker pot. Label met opschrift “NATRII BICARBON.”.
An amber-colored glass apothecary jar. Label inscribed with "NATRII BICARBON."No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x Ø10 cmEstimate: € 20 / 40 -
#108Een vintage glaspasta vaasje, gemerkt met sticker ‘Cristallo Venezia’.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#258Veertien verschillende vergulde schakelkettingen sommige met hangers.
#220Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 122 x 190cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Een spiegeltje in een rijkelijk versierde vergulde kader.
#154Een Oosters karpet van wol. Met een ruitersdecor.
#39Een geslepen Boheems kristalglazen vaas met pique-fleurs.
A cut Bohemian crystal glass vase with pique-fleurs.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60