#211Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#115Een zwaar messingen beeld van een mid-20ste eeuws vliegtuig met 4 motoren.
#99Een lot van 3 kristalglazen karaffen, waarvan 1 gelabeld Boheems.
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#192Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#147De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#112BergenEen polychroom art-deco vaas, gemerkt Bergen en genummerd 814/2.
A polychrome Art Deco vase, marked Bergen and numbered 814/2.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#247Een anieke mijnwerkerslamp.
An antique miner's lamp.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 15 / 25