#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
#95‘De denker’, een bronzen beeldje op marmeren sokkel, naar Rodin.
#114Een Vlaams aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabak’ met restauratie aan het deksel.
#93‘La vierge de la passion’, een icoon met certificaat.
'The Virgin of the Passion', an icon with a certificate.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x b 16.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#129CapodimonteEen koppel in polychroom biscuit op verguld voetje, gemerkt Capodimonte.
A pair in polychrome biscuit on gilded base, marked Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#131BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#108Een vintage glaspasta vaasje, gemerkt met sticker ‘Cristallo Venezia’.
#235Een beeldje van een jonge zwerver in biscuit, gemerkt Galos.
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#101Een beeldje in biscuit voorstellend een meisje en een hond. Antica Athena.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Small border wear.No longer availableOnline onlyDim. 136 x 100 cmEstimate: € 60 / 80