#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#86Grégoire MassengoEen uit ebbenhout gesculpteerde buste van een Afrikaans figuur. Onderaan gesigneerd.
#83Een grote porseleinen fruitschaal, gemerkt Alfa, Italy.
#189Een lot van vijf kleine wollen karpetten, Mori, Perzisch en mechanisch.
#90Een glazen haardscherm in gechromeerd metalen frame.
#152Een Mori Yomud karpet van wol. Handgeknoopt.
#262Negen verschillende zilveren kettingen met twee hangers. 925 en 835‰.
Nine different silver chains with two pendants. 925 and 835‰.No longer availableOnline onlyDim. 30 gEstimate: € 30 / 50 -
#115Een zwaar messingen beeld van een mid-20ste eeuws vliegtuig met 4 motoren.
#107Een Boheems kristallen karaf, gemerkt met sticker ‘Bohemia Crystal’.
#98Een paar Boheems kristalglazen bekers.
#180Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableOnline onlyDim. 280 x 80cmEstimate: € 40 / 60