#153YastikEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#190Een Oosters handgeknoopt tapijt.
#66Een biljet van 5 Yuan d.d. 1936 in plexi.
Nine booklets from the series ‘Great Masters’. Ed. L.-J. Kryn. Brussels, 1926.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
Wellner en WMFEen 47-delig verzilverd bestek bestaande uit 11 messen gemerkt WMF, 12 vorken, 12 soeplepels en 12 koffielepels gemerkt Wellner.
No longer availableOnline onlyDim. l 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#83Een grote porseleinen fruitschaal, gemerkt Alfa, Italy.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#112BergenEen polychroom art-deco vaas, gemerkt Bergen en genummerd 814/2.
A polychrome Art Deco vase, marked Bergen and numbered 814/2.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#265Een vintage kristallen parfum fles.
#116Relief in aardewerk met afbeelding van een engeltje. Gemerkt achteraan met een haan.
Terracotta relief depicting an angel. Marked on the back with a rooster.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#249Een Engelse stijl mahonie 6-deurs bibliotheek met fineerschade onder aan de zijkanten, een beschadigde hoek rechts vooraan en krassen op het blad.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100