• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een Murano vaas van groen glas.

A Murano vase made of green glass.
Dim. H. 30 cm
SKU: 1712240632.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #632
Estimate: € 60 / 80

  • #435

    Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.

    A fire chain and a silver perfume bottle to be used as a pendant.
    Dim. 112 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #423

    Een koperen scheepsbel waarop de vermelding ‘ZEEWIND’ en datum 12-4-50 met smeedijzeren wandbevestiging.

    A copper ship's bell with the inscription 'ZEEWIND' and date 12-4-50 with wrought iron wall mounting.
    Dim. h 16 x Ø 23 cm (bel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #514

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig marmeren blad.

    A design coffee table with chrome metal base and rectangular marble top.
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #62
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd. Klein scheurtje links bovenaan.

    "Farmstead view with pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. Small tear at the top left.
    Dim. 64 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Bronzen art deco vrouwenfiguur.

    Bronze art deco female figure.
    Dim. H. 36 x 67 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #402

    Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.

    A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.
    Dim. Ø44cm(spieg) - Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Een vaas in Chinees porselein, Dayazhai stijl, vogels en bloemen in het decor.

    A vase in Chinese porcelain, Dayazhai style, decorated with birds and flowers.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Een 18 kt geelgouden zegelring.

    An 18 kt yellow gold signet ring.
    Dim. 1,78 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #279

    “IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Robert Borret
    Period: °1924

    “Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.

    "Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00