#291DerutaEen milieu de table in meerkleurige faience, Deruta, Italy.
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#41Een bronzen beeld van een paard, naar P.J. Mène.
#461NatanEen vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen
A vintage leather handbag, marked Natan. InsideNo longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 150 / 250 -
A set of 2 mahogany newspaper racks with four compartments and two drawers.No longer availableDim. 53 x 49.5 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Een 18 kt witgouden ring met gedreven motief.
An 18 kt white gold ring with embossed motif.No longer availableDim. 4,95 g brutEstimate: € 250 / 300 -
#625Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
#184Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
#552Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.
#14René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.
"Havenzicht", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 60 / 80