Een Murano vaas van groen glas.

A Murano vase made of green glass.
Dim. H. 30 cm
SKU: 1712240632.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #632
Estimate: € 60 / 80

  • #119

    "Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 79 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #405

    Een Art Deco gefineerd houten paraplubak. Enkele houtschilfers onderaan.

    An Art Deco veneered wooden umbrella stand. Some wood chippings at the bottom.
    Dim. 46 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Hoevezicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 66 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #483

    Een Chinese tulpenvaas van blauw en wit porselein.

    Vase in the style of Murano with a mirafiore decoration on a red background.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #494

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #170

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 4 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of approximately 4 ct.
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #330

    Twee verschillende fijne parelhalssnoeren waarvan één met zilveren slot.

    Two different fine pearl necklaces, one with a silver clasp.
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #293

    Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.

    A large antique mortar and pestle in bronze.
    Dim. h 17 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 2,08 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #221

    Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

    A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
    Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #287

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa gekleurd met florale alsook symmetrische motieven.

    A vase in cut crystal, green in color with floral and symmetrical motifs.
    Dim. h 20 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00