#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#282Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#293Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.
#171Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken kruik met gesculpteerd gelaat. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 150 / 250 -
#671Een lot van 6 hardcovers erotische strips. Uitgeverijen: Folies, Loempia, Maxima.
A lot of 6 hardcover erotic comic books. Publishers: Folies, Loempia, Maxima.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#135Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 1,08 ct. HVS2 en briljanten gezamenlijk 0,28 ct. FVVS1.
A pair of 18kt rose gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 1.08 ct. HVS2 and brilliant-cut diamonds totaling 0.28 ct. FVVS1.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2100 / 2300 -
#583Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.
A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#466Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.
A Bidjar, hand-knotted carpet from India.No longer availableDim. 170 x 240 cmEstimate: € 80 / 120