Een Murano vaas van groen glas.

A Murano vase made of green glass.
Dim. H. 30 cm
SKU: 1712240632.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #632
Estimate: € 60 / 80

  • #663
    Val Saint Lambert

    Een pique-fleur van fumé kristal met kleurloos kristallen inzetstuk, gemerkt Val Saint Lambert.

    A flower holder in smoked crystal with colorless crystal insert, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #282

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.

    An oval mirror with a gilded frame and a bow-shaped ornament at the top, one end of which is cracked.
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een saffier cabochon van +- 0,40 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.40 ct in total, and a cabochon sapphire of approximately 0.40 ct.
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #293

    Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.

    A large antique mortar and pestle in bronze.
    Dim. h 17 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434

    “Le Picador”. Een litho op papier, onderaan in de plaat gesigneerd. Naar het werk van Dali. Vermoedelijke uitgave S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.

    "The Picador." A lithograph on paper, signed at the bottom of the plate. After the work of Dali. Presumed edition by S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.
    Dim. 89 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #495
    Paul Sersté

    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #171

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #671

    Een lot van 6 hardcovers erotische strips. Uitgeverijen: Folies, Loempia, Maxima.

    A lot of 6 hardcover erotic comic books. Publishers: Folies, Loempia, Maxima.
    Estimate: € 30 / 40
  • #135

    Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 1,08 ct. HVS2 en briljanten gezamenlijk 0,28 ct. FVVS1.

    A pair of 18kt rose gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 1.08 ct. HVS2 and brilliant-cut diamonds totaling 0.28 ct. FVVS1.
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 2100 / 2300
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #466

    Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.

    A Bidjar, hand-knotted carpet from India.
    Dim. 170 x 240 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00