Een Murano vaas van groen glas.

A Murano vase made of green glass.
Dim. H. 30 cm
SKU: 1712240632.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #632
Estimate: € 60 / 80

  • #181

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuur van een aapje bovenaan. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a monkey on top. Peru.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #518
    Abelam

    Een Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.

    A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #575

    een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.

    A vintage plastic lamp with 4 dolphins.
    Dim. 43 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53

    Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

    A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #697
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Gamines de pêcheurs”, een ets, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.

    "Fishermen's children", an etching, signed and titled outside the plate.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #677

    Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.

    Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met dubbele schenktuit, Peru. Gaatje in de buik.

    A Pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with double spout, Peru. Small hole in the body.
    Dim. 18 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Paul - Henry Schouten

    “Schaapskooi”, een schilderij, olieverf op doek in licht vergulde houten lijst gesigneerd P-J Schouten.

    "Sheeps pen", a painting, oil on canvas in lightly gilded wooden frame signed P-J Schouten.
    Dim. 70 x 90 xm
    Estimate: € 150 / 200
  • #365

    Een 14 kt witgouden fijne ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    A 14 kt white gold fine ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
    Dim. 1,18 g
    Estimate: € 300 / 400

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00