Other lots in this auction
-
#255Val Saint LambertEen karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.
A decanter with 5 shot glasses of different colored crystal, Val Saint Lambert. Flakes at the base of the green one and a crack in the blue glass.No longer availableDim. h 36 en h 7 cmEstimate: € 100 / 150 -
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#95Een 14 kt. witgouden halsketting bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.
A 14 kt. white gold necklace set with diamonds totaling 0.30 ct. and sapphires totaling 0.18 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#349R. Salme“Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.
"Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.No longer availableDim. h 50 x b 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#320Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.
A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.No longer availableDim. 26,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#682Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.
A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl made of Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. Ø39 cm, H. 17 cmEstimate: € 130 / 150 -
#387Rivarossi AtlaasEen vintage Atlas Rivarossi N schaal treinset, “Baltimore & Ohio”, bestaande uit “4093” stoomlocomotief, en 3 wagons; “2612, 2611, 2614”, in originele verpakking.
A vintage Atlas Rivarossi N scale train set, "Baltimore & Ohio", consisting of "4093" steam locomotive, and 3 wagons; "2612, 2611, 2614", in original packaging.No longer availableDim. 42 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.
An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.No longer availableDim. h 63 x Ø 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362HJP HenreotStudie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.
Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#102A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#473Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.
A terracotta figurine of a kneeling woman in Jaina Mayan style.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 120 / 180

