#323Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.
#85TecnotempoEen polshorloge Tecnotempo - GMT "Dual Time Zone" 20ATM WR - Limited Edition uit 100 stuks, nieuwstaat in originele verpakking. Japans uurwerk Seiko NH34 met handleiding en officiële garantie.
A wristwatch Tecnotempo - GMT "Dual Time Zone" 20ATM WR - Limited Edition of 100 pieces, new in original packaging. Japanese Seiko NH34 movement with manual and official warranty.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#314E. Haagemans“Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.
"Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.No longer availableDim. 28.5 x 39.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687Een viool in koffer, met label ‘Stradivarius’, ‘1738’.
A violin in case, with label 'Stradivarius', '1738'.No longer availableDim. l 59 cmEstimate: € 50 / 75 -
#485Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl made of Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. Ø39 cm, H. 17 cmEstimate: € 130 / 150 -
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#535Gamages London“Vibrant Sports Rose”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking (met een extra schakeltje voor de band). Nieuwstaat.
"Vibrant Sports Rose". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal strap. In original packaging (including an extra link for the strap). Like new condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#228DelvauxEen vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.
A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 350 / 450 -
#49“Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120