#274Fre Steeman“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#154Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
#103Rik SchaefelsPeriod: 1827 - 1904Een lot van drie etsen, in de plaat gesigneerd.
Un lot de trois gravures, signées dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 19; 31 x 23 & 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#10Twee paternosters en een gebeeldhouwde Christus.
Deux chapelets et un Christ sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#71Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.
#295Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977“Steenweg te Brugge”. Potloodschets op papier. Gesigneerd.
”Chaussée à Bruges”. Esquisse sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#9Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
#221Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50