Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een muts en een sjaal van nertsenbond.

Een muts en een sjaal van nertsbont.

Online only
SKU: 0104190041.
Category: Mode.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #41
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #120
    Aghte, Anvers

    Een banjobarometer met gebeeldhouwd houten kast.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #119

    Een oude stereokijker. Zonder platen.

    No longer available
    Online only
  • #184
    J. Dardenne

    “Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #250
    Henri Jozef Pauwels

    “Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #55

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #76

    Een lot van drie cache-pots en een kamerpot van meerkleurig aardewerk, waarbij Belgisch werk en met diverse decors.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #48

    Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #228
    J. Andries

    “Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #17

    Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.

    Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #253
    Albert Saverys

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #12
    Beloutj

    Een Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 92 x 136 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More