#270Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,42 ct. FVVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.42 ct. FVVS1No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 850 / 950 -
#195Een lot van 12 bronzen penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Wiener, Hart, Tramaux. e.a.
A lot of 12 bronze tokens from the 19th and 20th century by Wiener, Hart, Tramaux, and others.No longer availableDim. Ø 7,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#634Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose with peacocks in the decoration.No longer availableDim. 46 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#680WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#113Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#601Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#418Emaux de LouvièreEen crackleware Art Nouveau vaas met een vrouwenfiguur en florale toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A crackleware Art Nouveau vase featuring a female figure and floral accents. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 21,5 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120