#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#324
“Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.
#134
“Christus op de koude steen”. Een schilderij, olieverf op paneel. 17e eeuws.
"Christ on the cold stone." A painting, oil on panel. 17th century. -
#156
Een antieke massief houtgesculpteerde wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet. -
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#475Ghoum
Een Ghoum, Iraans handgeknoopt tapijt.
#103Hergé
#613
#321
#611
Een lot van 5 koperen sauspannen.
A lot of 5 copper saucepans. -
#95
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century. -
#88
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore.