#313Delfts blauw
Een achthoekige bolle dekselvaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt AK.
An octagonal bulbous lidded vase of polychrome Delft earthenware. Marked AK at the bottom. -
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades. -
#72Henri Matisse
“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
#683
Een Duitse Luftwaffe tinnen waterkan gedateerd 1939.
A German Luftwaffe tin water jug dated 1939. -
#178
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
#681
Een grote ceramische rode appel.
A large ceramic red apple. -
#148Hebdomadaire
“Mickey magazine”. Een lot van 9 jaargangen, gebundeld, 1950-1958.
#428Capo di Monte
“Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capo Di Monte en genummerd V20187.
#103Hergé
#434
Een Icoontje met 925‰ zilver. Byzantijnse kopie. Verso label.
An icon with 925‰ silver. Byzantine copy. Label on the back. -
#253Wiskemann
Een Wiskemann koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, bestaande uit thee-en koffiekan, melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt. Bijgevoegd thee-en koffiekan en doosje uit andere serie.
A Wiskemann coffee and tea set in silver-plated metal on tray, consisting of teapot, coffee pot, creamer, and sugar bowl, marked on the bottom. Included are a teapot, coffee pot, and box from another series.Place a bid ›Estimate: € 100/150