Een Napoléon III inktpot van tin met een Lodewijk XV versiering met bloemen en rocailles. Vermoedelijk signatuur A. Bossi.

A Napoléon III tin inkwell with a Louis XV decoration of flowers and rocailles. Presumably signed A. Bossi.
Dim. L. 23 cm
SKU: 2502250213.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #213
Estimate: € 25 / 35

  • #63

    Een tegeltableau van vier polychrome tegels. Mogelijk Antwerpen, XVIde eeuw.

    A tile panel of four polychrome tiles. Possibly Antwerp, 16th century.
    Dim. 30x 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #64

    “Kippen, een haan en een pauw op het erf”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Chickens, a rooster, and a peacock in the yard", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een vintage salontafel in gefineerd teak, medio jaren 50 van de vorige eeuw.

    A vintage teak veneer coffee table from the mid-1950s.
    Dim. 44 x 107 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313
    Von Schieholz

    Prachtig geornamenteerde porseleinen kandelaar met twee spelende puttis en florale decoratie. Eerste helft 20ste eeuw, gefabriceerd door Von Schieholz, Dresden. De paarse bloem op een van de armen is gelijmd en mist een stukje. Verder minieme schilferschade aan enkele blaadjes en bloemen.

    Beautifully ornamented porcelain candlestick with two playing putti and floral decoration. First half of the 20th century, manufactured by Von Schieholz, Dresden. The purple flower on one of the arms is glued and missing a small piece. Minor fleabite damage to some leaves and flowers.
    Dim. hoogte 53 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #552

    ‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.

    "Bastet Cat." Bronze statue on marble base. Bears signature 'Levy'.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #155

    "Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.
    Dim. 27cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #377

    Een groot polychroom massief houten Boeddhabeeld.

    A large polychrome solid wooden Buddha statue.
    Dim. 108 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    Een zwaar verzilverd steigerend paard op ronde marmeren sokkel.

    A heavily silver-plated rearing horse on a round marble base.
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366

    Een Empire vitrine/schrijfmeubel met fineer, verguld bronzen beslag en marmeren blad. 2 deuren en 6 laden waarvan één met schrijfdeel vanbinnen.

    An Empire display/writing cabinet with veneer, gilt bronze fittings, and a marble top. 2 doors and 6 drawers, one of which has a writing compartment inside.
    Dim. 167 x 105 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #232
    Albert Embrechts

    ‘Meisje met de rode hoed’. Reproductie naar het werk van Johannes Vermeer. Olie op doek door Albert Embrechts.

    'Girl with the Red Hat'. Reproduction of the work by Johannes Vermeer. Oil on canvas by Albert Embrechts.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #516

    Een Engels mahoniehouten ladenkastje met 4 laden.

    An English mahogany chest of drawers with 4 drawers.
    Dim. 74 x 60.5 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00