Similar lots by type
-
#17
Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30/40 -
#576
Een dubbelzijdig bureau in renaissancestijl van gesculpteerd en bruingepatineerd eikenhout met een glazen blad.
Bureau à double face de style Renaissance en chêne sculpté et patiné brun. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#656
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een gevitreerde en onderaan een gesculpteerde paneeldeur.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus à une porte vitrée, le dessous à une porte pleine.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#14
Een Victoriaanse zeemanskoffer van beschilderd dennenhout.
Coffre de marin victorien en sapin peint.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 60/100 -
#686
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan een raam met glas in lood.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Le dessus au vitraux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#746
Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.
Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#640
Een achthoekig tafeltje van gefineerd palissanderhout met tussenblad en versierd met bloemenmarketterie. Engels werk.
Petite table octogonale en placage de palissandre à entretoise et décorée de fleurs marquetées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/200 -
#750
Een mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met vier afgeronde en neerklapbare bladen.
Table de salon en acajou de style anglais avec quatre abattants aux coins arrondis.No longer availableDim. L 90 cmEstimate: € 100/120 -
#8
Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
Table ovale de style classique. Tablette en carreaux parquetés.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 100/120 -
#680
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#735
Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20/30 -
#756
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/180 -
#276
Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450/650 -
#730
Sokkel en bankje van eikenhout.
Socle et banquette en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#586
Een bruingepatineerde commode met drie laden in transitionstijl.
Commode patinée brune ouvrant à trois tiroirs. Style Transition.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#726
Een eikenhouten Westfaals hoekkastje met een gevitreerd deurtje. XIXe eeuw.
Encoignure en chêne à porte vitrée. Westphalie, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#755
Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een bijpassend voetbankje.
Fauteuil en bois à patine blanche de style Louis XVI et repose-pied assorti.No longer available -
#595
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#386De Coene
Een slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.
Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marqueNo longer availableEstimate: € 100/120 -
#695
Een ovale mahoniehouten tafel in Victoriaanse stijl. Met verlengblad.
Table ovale en acajou de style Victoria. Avec allonge.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 80/120 -
#12
Zes stoelen van gesculpteerd notenhout en gedreven leder in renaissancestijl.
Six chaises en noyer sculpté et cuir repoussé de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#556
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150/220
Other lots in this auction
-
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 250/350 -
#732
Een lot van drie kalligrafische werken op rijstpapier. China.
Lot de trois oeuvres calligraphiques sur papier de riz. Chine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#321
Een sierstuk van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, versierd met een bloemendecor in reliëf.
Pièce décorative en faïence polychrome de style art nouveau. Décor de fleurs en relief.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 55/60 -
#271
“The Napoleon flintlock pistol”. Replica van een Napoleontisch pistool. Ingelijst.
“The Napoleon flintlock pistol”. Replique d’un pistolet de Napoléon. Encadrée.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 40/50 -
#73
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.
Lot de métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, un plateau et une garniture à sel et poivre. Sauf ce dernier, les pièces sont marquées Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#123
“Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Satyre”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150/180 -
#558
Een gevarieerd lot boeken met betrekking tot zilver, goud, edelstenen, mineralen, antiek, munten, microscopen en juwelen.
Lot de livres varié concernant l’argent, les pierres précieuses, les minéraux, les antiquités, les monnaies, les microscopes et les bijoux.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#585
Verzilverd metalen plateau met gedreven en gegraveerd motief, met daarop vijf diverse geslepen karaffen van glas en van kristal.
Plateau en métal argenté à motif repoussé et gravé, portant cinq carafes diverses en verre et en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#377
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#327
Een gevarieerd lot tin en koper bestaande uit o.a. twee olielampen, drie maatbekers enz.
Lot varié d’étains et de cuivres comprenant e.a. deux lampes à huile, trois mesures etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#273
Een verzameling tropische vlinders in drie lijstjes met gebombeerd glas.
Collection de papillons des tropiques dans trois cadres aux verres bombés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#248
Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 240/300