Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.

Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.

A Nepalese oil lamp with 7 light points. Early 19th century.
Dim. h 22,5 cm
SKU: 2409240357.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #357
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #330

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct.
    No longer available
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #70

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 0,79 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #559

    Drageoir en een bowl van kleurloos geslepen kristal.

    Drageoir and a bowl of colorless cut crystal.
    No longer available
    Dim. H: 15 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #312
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #651

    Een polychrome Murano papegaai.

    A polychrome Murano parrot.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #179
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #638

    Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.

    A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #532

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.

    A lot of three different Chinese porcelain plates with multi-coloured decors. XXth century, all marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø: 20,5 - 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #579
    Capodimonte

    “De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.

    "The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 41,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #620

    Twee 18 karaats wit en roze gouden ringen.

    Two 18 karat white and pink gold rings.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More