A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 0,79 gEstimate: € 300 / 350 -
#559Drageoir en een bowl van kleurloos geslepen kristal.
Drageoir and a bowl of colorless cut crystal.No longer availableDim. H: 15 & 30 cmEstimate: € 40 / 70 -
#312L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 90 -
#651Een polychrome Murano papegaai.
A polychrome Murano parrot.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#532Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#171Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 41,5 x Ø 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#620Twee 18 karaats wit en roze gouden ringen.
Two 18 karat white and pink gold rings.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 150 / 200