#462“Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.No longer availableDim. 95 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 400 -
#627Duitse bajonet, W.O.1. gemerkt Anker Werke met ijzeren schede. Bodemvonst.
German bayonet, W.W.I. marked Anker Werke with iron scabbard. Found at the bottom.No longer availableDim. L 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#260Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,32 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.32 ct.No longer availableDim. 20,34 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#10Een zilveren munt gemonteerd als broche en een broche. We voegen er drie art nouveau broches en één 18 karaats geelgouden broche met damesprofiel van 1,27g aan toe (sommige sluitingen ontbreken).
A silver coin mounted as a brooch and one brooch. We add three Art Nouveau brooches and one 18 karat yellow gold brooch with a lady's profile weighing 1.27g (some closures missing).No longer availableDim. 42,75 gEstimate: € 80 / 120 -
#505IsfahanEen Isfahan, Iraans handgeknoopt tapijt.
An Isfahan, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 147 x 216 cmEstimate: € 150 / 300 -
#166GamFratesi Gubi“Masculo”. Een lot van 4 design armstoelen met lederen zitting en zwart metalen frame op sledepoten. Ontwerp door GamFratesi voor Gubi.
"Masculo." A lot of 4 design armchairs with leather seats and black metal frames on sled legs. Designed by GamFratesi for Gubi.No longer availableDim. 74 x 69 x 62 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#387Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.No longer availableDim. 14 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#83“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
"Paris Sex Appeal". A vintage erotic magazine, bound volume from 1934.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#318Een antieke lollepot op plaat met houder.
An antique chamber pot on a stand.No longer availableDim. 17 x 47 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#215Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.
"Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#476Een handgeknoopte siertenten band. Turkmenistan.
A hand-knotted decorative tent band. Turkmenistan.No longer availableDim. 180 x 12 cmEstimate: € 120 / 200