#554Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#382Henri MatisseEen lot van 2 offset-prints naar Henri Matisse, naakte dame met fruit en waterdraagster met fruit.
A lot of 2 offset prints after Henri Matisse, nude lady with fruit and water carrier with fruit.No longer availableDim. 70 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#627Duitse bajonet, W.O.1. gemerkt Anker Werke met ijzeren schede. Bodemvonst.
German bayonet, W.W.I. marked Anker Werke with iron scabbard. Found at the bottom.No longer availableDim. L 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#630Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant en met twee diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond and two baguette diamonds, totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 500 / 550 -
#467Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#152“Italiaans campagnezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “ M. Van Cuyck”. Toegeschreven aan Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.
"Italian countryside view." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "M. Van Cuyck." Ascribed to Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.No longer availableDim. 75 x 98 cmEstimate: € 400 / 500 -
#163Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.No longer availableDim. 800‰ 570 gramEstimate: € 300 / 500 -
#392Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Toren” & “St-Paulus (poort)”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
“O.L.V. Tower” & “St. Paulus (gate)”. A lot of 2 etchings on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 40 x 15 & 20,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Glashütte LimburgHollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970. 3 modules met randschade onderaan. 4 reservestukken met schade bovenaan (niet te zien wanneer geplaatst middenin)
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. 3 modules with minor damage at the bottom. 4 replacement pieces with damage at the top (not visible when placed in the middle column)No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#202Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Havenzicht met zeilbootjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. doekschade links bovenaan.
"Harbor view with sailboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Canvas damage in the top left corner.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100 / 200