#545Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#355Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#324“Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.
"Long façade farmhouse", a drawing, pastel on paper, signed illegibly in the bottom right corner.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#648Delheid Val Saint LambertEen kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.No longer availableDim. 20 x Ø 7 cm - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#424Een Mandylion icoon met voorstellingen van St. Elia en St. Joris. 19de eeuws.
A Mandylion icon depicting St. Elijah and St. George. 19th century.No longer availableDim. 33,5 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#240Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant cut diamonds totaling approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#442“Stilleven met bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with flowers in vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#603SchenkelaarsEen verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
"The Sower," a bronze sculpture after Charles Ruchot on a marble base. Signed.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#364Joe English“Credo”. Een koperen etsplaat met opschrift onderaan. Onderaan in de plaat gesigneerd
“Credo”. A copper etching plate with inscription at the bottom. Signed at the bottom of the plate.No longer availableDim. 34,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80