#449Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
A large stained glass window showing a view from the left bank of ships and the city of Antwerp, bearing a monogram in the bottom left corner.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
A lot of various art folders containing drawings, sketches, notes, memoirs, press releases, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#635Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
#552Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#52Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
A rectangular mirror of partially blue-patinated and brass-inlaid wood.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.
"The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100.No longer availableDim. 25.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#44Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
A lot of graphic work including six etched landscapes by Giambattista Benardelli (1819-1958), engraved portraits from the 18th century, landscape sketches, lithographs, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#43Marc SleenEen lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
A lot of 16 first editions of Nero. Including: "The Lolifanten, Arthur the Fatbird, The Mattress of Madras, The Golden Gnome x2, Baringo, Cool Theo, The Blue Men x2, The Crazy Dinosaurs, Chattering Cockatoo, Beware of Kastar, Magellan II x3, Zongo in the Congo".No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#56Een set van 3 bijzettafeltjes, Hollywood Regency stijl in messing en groen marmeren bladen.
A set of 3 side tables in Hollywood Regency style, made of brass with green marble tops.No longer availableDim. 46 x 61 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#646Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
A lot of 2 decorative pieces with copper bases, made from faucet handles.No longer availableDim. 55cmEstimate: € 50 / 80