#642Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose decoration with a peacock. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#234Werner Labarque“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#420Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct (twee kleine steentjes ontbreken).
An 18 kt white and yellow gold ring set with antique cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. (two small stones missing).No longer availableDim. 3 gEstimate: € 150 / 200 -
#681Een grote ceramische rode appel.
A large ceramic red apple.No longer availableDim. h 27, Ø 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Michail Nikolaevic YakovlevPeriod: 1880-1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.
"Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 600 / 800 -
#165GamFratesi Gubi“Masculo”. Een lot van 4 design armstoelen met lederen zitting en zwart metalen frame op sledepoten. Ontwerp door GamFratesi voor Gubi.
"Masculo". A lot of 4 design armchairs with leather seat and black metal frame on sled legs. Designed by GamFratesi for Gubi.No longer availableDim. 74 x 69 x 62 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#120Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#215Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.
"Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 150 / 250