Other lots in this auction
-
#40
Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
Seven various decorative plates of colored earthenware and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18-23 cmEstimate: € 35/50 -
#129Doorkey True scale models
Twee modelauto’s op schaal 1:43:- Toyota Celica 4X4 Twin Turbo.- Toyota Supra 3.0 TurboIn originele (licht beschadigde) doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In original (slightly damaged) boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#109
Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Two glass bowls with gold-plated rim and a Kulmbacher beer mug.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#284
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#172
Een messing lampadaire met kap en 2-lichtpunten, steunend op 3 klauwpoten.
A brass lampadaire with shade and 2 light points, resting on 3 claw feet.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 162 x Ø 50 cmEstimate: € 40/60 -
#293Guerin
Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#294
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60/100 -
#182
Houten kinderstoeltje.
Wooden high chair.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h95cm x b42cmEstimate: € 30/40 -
#265
Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#33
Een album met meer dan 220 Zwitserese postkaarten met afbeeldingen van honden. Gefrankeerd en afgestempeld. Begin jaren ‘80.
An album with more than 220 Swiss postcards with images of dogs. Franked and stamped. Early 1980s.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60