Similar lots by type
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
Other lots in this auction
-
#32
Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaand masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
-
#31
Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
-
#15
Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
-
#269
Een persglazen vaas.
A pressed glass vase. -
#33
“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
-
#3
Een set van 2 Delftse molenvazen.
-
#232
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
#201
Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
-
#26Vazolini
Een Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked. -
#100
Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork. -
#49Capodimonte
Een kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back. -
#67WMF Zinn
Een set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.