Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#82
“Paardenkar in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Charrette à cheval dans un paysage. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#387
“Vrouw met ganzen”. Een beeldje van gesculpteerd hout. Chinees werk. Bijgevoegd een gestoken houten wandversiering.
Femme aux oies. Une figurine en bois sculpté. Travail chinois. On ajoute une décoration murale en bois sculpté.No longer availableDim. h: 26 & 51 cmEstimate: € 50/70 -
#521
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120/180 -
#682Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“Man met paarden”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
“Homme aux chevaux”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#202
Een tweeledig Engels meubel van eikenhout met drie deuren en zes laden.
Un meuble en chêne anglais en deux parties avec trois portes et six tiroirs.No longer availableDim. 215 x 192 x 62 cmEstimate: € 250/350 -
#530
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300 -
#560
Een zeshoekige lantaarn van messing met drie kleurloze glaasjes en drie met glas in lood.
Une lanterne hexagonale en laiton avec trois verres transparents et trois avec vitrail.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120/200 -
#253
Een verchroomde gebakstaander met spiegel en met geribde glazen stolp.
Un présentoir à gâteaux chromé avec miroir et dôme en verre nervuré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 130/150 -
#305
Een paar 18 K rooskleurige oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 300/400 -
#689
Een lot van vijf gravures:- “Winter op het Vlaams hoofd”. Jaak Gorus. Gesigneerd en genummerd 21/45 buiten de plaat. (12 x 16,5 cm)- Een vaantje. (19,5 x 32 cm)- “The Town Hall Antwerp”. XIX eeuw. Glas gebroken. (14 x 18,5 cm)- Fragment van een voorstelling van het Beleg van Antwerpen. (12,5 x 16 cm)- “Anvers, vue de la Tête de Flandres”. (14 x 20 cm).
Un lot de cinq gravures : - Hiver sur la tête flamande. Jaak Gorus. Signé et numéroté 21/45 hors de la planche. (12 x 16,5 cm) - Un fanion. ( 19,5 x 32 cm) - L'Hôtel de Ville d'Anvers XIXe siècle. Verre brisé (14 x 18,5 cm) - Fragment d'une représentation du Siège d'Anvers (12,5 x 16 cm) - Anvers, vue de la Tête de Flandres” (14 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 50/70 -
#428
Een antiek houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
Une statue d'ancêtre antique en bois. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 150/200 -
#539
Een bamboehouten staande halkapstok met een spiegeltje en twee aardewerken tegels met bloemendecor.
Un porte-manteau de couloir en bois de bambou avec un miroir et deux carreaux de faïence à décor floral.No longer availableEstimate: € 40/60