Similar lots by type
-
#102Een groen glazen vaas. Spaans werk.
Un vase en verre vert. Travail espagnol.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 25 -
#109Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.
Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#191Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#224Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#99Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Gaaf.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages. Intact.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#97Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#217Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#248“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Een paar kleine gemberpotjes van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 15 / 25 -
#98Een vaas van blauw glas met een geëtst en gesatineerd landschapsdecor.
Un vase en verre bleu à décor de paysage gravé et satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#107Een lot van vier verschillende vazen van Delfts aardewerk, waarvan drie dekselvazen. De laagste dekselvaas met beschadiging aan de rand.
Un lot de quatre vases différents en faïence de Delft, dont trois vases à couvercle. Le vase à couvercle le plus bas avec des dommages sur le bord.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 - 48 cmEstimate: € 40 / 45 -
#610Joe Colombo“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. H. 73 cmEstimate: € 200 / 240 -
#134Een wit metalen lampenvoet.
Un pied de lampe en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#167Boch La LouvièreTwee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 - 32 cmEstimate: € 30 / 35 -
#141Een Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#100Een messingen tafelklokje onder stolp.
Une horloge de table en laiton sous une cloche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#131Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.
Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.No longer availableOnline onlyDim. h: 72 cmEstimate: € 15 / 25 -
#104Lot vazen.
Lot de vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#113“Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.
Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 10 / 20 -
#147Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.
Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#270Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.
Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#298P. van der Heijden“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#282M. Codden“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#250Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#33Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#290De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#21Een cocktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.
Un shaker en verre et en métal et une bouteille de soda en métal brossé.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#242Joost KampenPeriod: ° Amsterdam“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#180“Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).
“Hiboux”. Gravure sur feuille d’or (?).No longer availableOnline onlyDim. 35 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#7Een lot van zes kleine schoteltjes en een kraagvaasje van Imariporselein. Randschilfer aan het vaasje.
Un lot de six petites soucoupes et un vase à col en porcelaine Imari. Eclat au bord du vase.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm; Ø: 10,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#190Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#95Kosta BodaEen paar miniatuur vaasjes van gekleurd glas. Gemerkt.
Une paire de vases miniatures en verre coloré. Signé.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 25 -
#83Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80

