Other lots in this auction
-
#695
Luchtertje van kristal, glas en koper.
Petit lustre en cristal, verre et cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
Un chemin de table en laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 310 x 86 cmEstimate: € 75/100 -
#356
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25/35 -
#600Goebel, Germany
“Schoolmeisje” & “Meisje in wagentje”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Écolière & Girl in trolley. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableDim. h: 14 & 9 cmEstimate: € 30/40 -
#68
Een lot van drie gesculpteerde houten beelden, bestaande uit een Piëta, een Heilig Hartbeeld (ges. MaVe) en een groep met Jozef en Maria. XXe eeuw.
Lot de trois statues en bois sculpté, composé d'une Pietà, d'une statue du Sacré-Cœur (sig. MaVe) et d'un groupe avec Joseph et Marie. XXème siècle.No longer availableDim. h: 30, 41 & 32 cmEstimate: € 120/200 -
#237
Een paar knobbelvazen van Delfts aardewerk met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt ‘APK’.
Une paire de vases à boutons en poterie de Delft à décor multicolore. Marqué 'APK' en bas.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200/300 -
#419
“Personages in een landschap”. Een handgeschilderde Chinese scroll.
Personnages dans un paysage. Un rouleau chinois peint à la main.No longer availableDim. 103 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#171Ateliers de Coene
Een gefineerde conferentietafel uit drie delen met halfronde uiteinden en de poten met gestileerde papyruskapitelen. Met glazen bladen. Vermoedelijk jaren ‘20.
Une table de conférence en placage de trois pièces avec des extrémités semi-circulaires et les pieds avec des chapiteaux papyrus stylisés. Avec des plateaux en verre. Vraisemblablement des années 1920.No longer availableDim. 450 x 130 cmEstimate: € 400/500 -
#262Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Scheldepromenade aan het Steenplein te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Promenade de l'Escaut à la Steenplein à Anvers. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#629
“Stilleven met pijp”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Nature morte à la pipe. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 42 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#331Wiskemann
Een driedelig theestel van verzilverd metaal op dienblad (eén handvat deels gelost) Onderaan gemerkt.
Un service à thé trois pièces en métal argenté sur un plateau (une anse en partie détachée) Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 60/120 -
#357
Een Engelse ‘Scrap ledger” met fragmenten uit “The Graphic” & “The Illustrated Londen News”.
Un livre de découpures anglais avec des extraits de The Graphic et The Illustrated London News.No longer availableEstimate: € 45/65