Similar lots by type
-
#89
Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#75
Een eenvoudig ovaal bijzettafeltje op tapse poten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 52 x 39 cm -
#80
Een paar witgepatineerd houten bijzettafeltjes in lodewijk XVI-stijl. Met glazen bladen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cm -
#74
Een zwartgelakte Japanse salontafel met vergulde motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 100 x 100 cm -
#81
Een halfronde consoletafel met een marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 72 x 35 cm -
#52
Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#88
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#57
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 76 x 180 x 95 cmEstimate: € 200/300 -
#48
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#83
Een Luiks hoekkastje met uitgestoken versieringen. XVIIIe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. 92 x 54 x 41 cm -
#60
Een klein Engels bijzettafeltje met kantelbaar blad.
Une petite table d'appoint anglaise avec un plateau inclinable.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#54
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 114 x 77 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#59
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 42 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#56
Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 85 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#66
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 180/240 -
#67
Een houten plantenbak met vier bollen op de hoeken.
Une jardinière en bois avec quatre balles sur les coins.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 68 x 54 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#90
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#73
Een gefineerde ronde tafel met gedraaide poten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 76 cm -
#84
Een gefineerd ovaal bijzetmeubeltje met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 83 x 47 x 34 cm -
#71
Een sober eikenhouten boekenrek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 144 x 107 x 22 cm -
#68
Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 100/150 -
#55
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#70
Een eikenhouten boekenrekje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 113 x 79 x 24 cm -
#76
Een Chinees hardhouten sokkel met een roze marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 45 cm
Other lots in this auction
-
#35
Gebeeldhouwde en gecanneerde eikenhouten stoel. Tijdperk Lodewijk XVI. Enige slijtage.
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 88 cmEstimate: € 50/80 -
#30
Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 95 cmEstimate: € 350/450 -
#43
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#93
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 38 cmEstimate: € 50/60 -
#94
Een kleine messingen wandconsole met spiegelblad en wandspiegel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#36
Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 85 x 82 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#45
Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
Contrabaromètre avec cadran en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 104 x 14 cmEstimate: € 80/100 -
#46
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 210 cm -
#41
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#44
Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 143 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#26
Een eendeurskastje met een lade.
Une armoire à une porte avec un tiroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 82 x 60 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#12
Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 200/300