#321
Pendule murale en bois laqué noir à décor d’un paysage imprimé. Travail allemand vers 1850.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#287
Een tafelklok van hout en verkoperd metaal naar Engels voorbeeld.
Horloge de table en bois et métal cuivré d’après un exemple anglais.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60
#357
“Le Christ portant la croix”. Sculpture en bronze. Signée au verso Grégoire t avec cachet de la fonderie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3
Petit coffret de coiffeur en bois, deux bracelets en cuir et une suite de porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#546
Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.
#118
Een paar wandlichten van koper en kristal.
#255
Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
#817
#508
#692
Chinees vaasje, decor met twee vrouwen. Begin XXste eeuw.
Petit vase chinois à décor de deux femmes. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
#147Benrath
Een dameshoofd van aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
#837
#601Jules Moigniez
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400 / 500