Similar lots by type
-
#287Een tafelklok van hout en verkoperd metaal naar Engels voorbeeld.
Horloge de table en bois et métal cuivré d’après un exemple anglais.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#321Een wandklokje van zwart gelakt hout met een gedrukt landschapsdecor versierd. Duits werk. Omstreeks 1850.
Pendule murale en bois laqué noir à décor d’un paysage imprimé. Travail allemand vers 1850.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#551Een wijze van speksteen. Chinees werk.
Sage en pierre de lard. Travail chinois.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#175Een lot ivoren juwelen bestaande uit armbanden, halssnoeren, broches en ringen. e.a.
Lot de bijoux en ivoire comprenant e.a. des bracelets, des colliers, des broches et des bagues.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#707“Hanoeman”. Beeld van gebeeldhouwd coromandelhout.
“Hanuman”. Sculpture en bois de coromandel.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#166NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
Tapis persan en coton et soie. Noué main et au décor boteh.No longer availableDim. 233 x 145 cmEstimate: € 200 / 240 -
#136Een mahoniehouten linenpress met vier laden onder twee paneeldeuren.
Meuble à deux corps en acajou dite “linen press” ouvrant à quatre tiroirs et à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. 186 x 110 x 48 cmEstimate: € 240 / 300 -
#466TaspinarEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 160 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363ChristofleEen vierdelig koffie- en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt. We voegen er een bijhorend dienblad en verschillend model suikerpot aan toe.
Service à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Avec marque. Nous ajoutons un sucrier dépareillé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#413Een lot van vier porseleinen “half dolls”. Eén gerestaureerd.
Lot de quatre “half dolls” en porcelaine. Une restauration.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#131L’Hooste“Haan”. Terracotta beeld. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Coq”. Sculpture en faïence. Signée et datée 1955.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685UnicaLot van 7 poppen. Diverse ouderdom en materiaal. Gemerkt.
Lot de sept poupées. Différents âges et matériaux. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#178Carli Frères“De Vlucht naar Egypte”. Groep van gepatineerd gips. Genummerd.
“La fuite en Egypte”. Groupe en plâtre patiné. Numéroté.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#576Een paar fauteuils en een bijpassend salontafeltje van gesculpteerd hout in Chinese stijl.
Paire de fauteuils et table de salon assortie en bois sculpté de style chinois.No longer availableEstimate: € 200 / 300

