Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.

Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.

Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.
Online only
Dim. 24 x 17 cm
SKU: 2104200307.
Categories: Icoon, XIXe eeuw.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #307
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #163

    Twee porseleinen bordjes, waarbij het kleine Chinees, met een blauw-wit landschapsdecor, het andere Japans, met een floraal decor. Het eerste met een haarscheur en schilver. Beide XIXe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine, dont une petite chinoise, avec un décor de paysage bleu et blanc, l’autre assiette est japonaise, avec un décor floral. L’assiette chinoise comporte un cheveu et un écla.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 16 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #314

    “Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #177

    Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw. Schilfer en randschade.

    Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle. Ecla aux superieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 34,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #277

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #228

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161

    Een diep bord van Delfts plateel met een blauw op wit decor van een bloemenvaas. Vroeg XIXe eeuw.

    Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #290

    “Sint-Joris” en een vier-heiligen-icoon met Maria, Christus Pantocrator, Sint-Nicolaas. Twee Griekse iconen met heiligenvoorstellingen.

    Deux icônes à représentations de Saints: Saint-Georges et Quatre Saints dont Marie, le Christ Pantocrator et Saint-Nicolas. Travail grec.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 & 33 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #67

    Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.

    Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Drie reproducties van iconen, waarbij één met Sterling zilveren riza.

    Trois reproductions d’icônes, dont une avec un riza en argent Sterling.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 16 - 29 x 25 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #331

    Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.

    Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #235

    Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.

    Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 10, 16 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #33

    Een beeldengroep van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout met drie personages. Omstreeks 1800.

    Groupe de trois personnages en bois sculpté et polychromé. Vers 1800.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #80

    Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. Imari, XIXe eeuw.

    Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. Imari, XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #291

    Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.

    Deux icônes à images de la Mère de Dieu de Vladimir et de Kazan.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 25 & 22 x 18 c
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.

    Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 - 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een gefineerde pendule, versierd met marquetterie. Einde XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en bois de placage, décoration de marqueterie. Fin XIXème siècle. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #227

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #398

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #181

    Een bord en een schotel van Delfts aardewerk, waarbij één recent pauwstaartbord met gele rand, gemerkt van De Clauw. De schotel uit de XVIIIde eeuw met randschade en een oude herstelling met ijzeren nieten.

    Une assiette et un plat en faïence de Delft, l’assiette récente à décor à l’éventail marquée De Clauw, le plat du XVIIIe siècle aux dégâts au rebord et avec une réparation ancienne aux agrafes en fer.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 35 cm
    Estimate: € 45 / 60

Other lots in this auction

  • #14
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een messingen koebel met lederen riem.

    Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #118

    Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.

    Cinq petits vases en terre cuite. Travail philippin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #271

    Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.

    Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #389
    Vlaamse School

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #269

    Een gevarieerd lot oude participatiebewijzen, waaronder Belgische en koloniale bedrijven.

    Un lot d’anciennes preuves de participation, entreprises Belges et coloniales.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #100
    Wedgwood

    Twee ovale diepe schoteltjes met vlechtwerkdecor op de vleugel. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Deux plats ovales profonds aux décors tressés sur l’aile. marque sous la base. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #370

    Een designvaas van geblazen groen kristal. Gemerkt en met etiket van Val Saint-Lambert. En een gelijksoortige designcoupe van Max Verboeket. Gesigneerd en met etiket van Maastricht.

    Vase design en cristal soufflé vert. Avec marque et avec étiquette de Val Saint-Lambert. Nous ajoutons un plus grand vase dans le même genre de couleur cognac signé Max Verboeket, Maestricht et avec étiquette de Maestricht.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 24 en 60 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69

    “Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.

    ”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #257

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #9
    G. Van Sintjan

    “Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #10

    Verrekijker in lederen etui.

    Jumelles dans l’étui en cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More