Other lots in this auction
-
#219“Impressie van een woud”. Een pasteltekening. Onduidelijk gesigneerd.
"Impression d'une forêt". Un dessin au pastel. Pas clairement signé.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#249Een eikenhouten dagobert stoel.
Une chaise dagobert en chêne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#236Frédéric DufoorPeriod: °1943“Kleerhangers”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 84.
"Cintres". Aquarelle sur papier. Signé et daté 84.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#64Een bronzen bel met muurbevestiging.
Une cloche en bronze avec support mural.No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#208Twee vazen van kleurloos glas.
Deux vases en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#227CamdenEen reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#149Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.
Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 5,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#11Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø 43 cmEstimate: € 20 / 35 -
#92Een messingen lampje in de vorm van een siervaas met bladeren.
Une lampe en laiton en forme de vase décoratif avec des feuilles.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#146Pierre PaulusPeriod: 1881 - 1959“Mijnwerker”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.
"Mineur". Une gravure. Signé dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298Koninklijk GoudaEen dekselvaas van veelkleurig plateel. Decor 2951 Gobelin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en poterie multicolore. Décor 2951 Gobelin. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#161Een lot van twaalf oude blikken dozen waaronder zes blikken en één houten theebus, een koffiebus, een doos voor knäckebröd en een koekentrommel.
Lot de douze anciennes boîtes en tôle comprenant six boîtes et une boîte à thé en bois, une boîte à café, une boîte à knäckebröd et une boîte à biscuits.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 25 / 35

