#15Coceram
Een merkwaardig aardewerken kruikje met meerkleurig en verguld decor.
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
#204
“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
#20
“Notre Dame de Victoire”. Een gepolychromeerd biscuit beeld.
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
#179Joris Van der Mijnsbrugge
Een geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.
#214
Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 60/80 -
#35
Een lot van twee Boheemse kristallen vazen. Rood, en rood in de massa.
#300
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#80
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25