Other lots in this auction
-
#285Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#100Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rede van Antwerpen”. Litho, 29/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie « Rade d'Anvers », 29/100. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. h28,5cm x b38cmEstimate: € 30 / 50 -
#272Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.
Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.No longer availableOnline onlyDim. h43cm x b25cmEstimate: € 30 / 35 -
#180Henri GeertsenPeriod: 1892-1969“Stadszicht met kerk”. Gravure. Gesigneerd en E.A..
"Vue sur la ville avec église". Gravure. Signée et EA.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#179Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#291Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyDim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
Lot de trois livres : - « Le miroir de la Belgique ». - "La Belgique illustrée". Versions groupées. - "L'art en Belgique". Versions groupées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#198Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#193Een houten lijstje, versierd met fijn uitgestoken bloemen, bladeren en vruchten in reliëf.
Un cadre en bois, décoré de fleurs finement sculptées, de feuilles et de fruits en relief.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 19,5Estimate: € 25 / 35 -
#174MargueritePeriod: 1868-1946“Landschap met palmbomen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd E.M.
"Paysage avec palmiers". Peinture à l'huile sur toile. Monogrammée EM.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#95Een decoratief spiegeltje, versierd met steentjes, glas en een vis. Gesigneerd ‘Larouse’.
Un miroir décoratif, décoré de pierres, de verre et d'un poisson. Signé 'Larouse'.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 20 / 30

