Other lots in this auction
-
#18
Vier diverse beeldjes van biscuit, van aardewerk en van porselein. Een koppel van Italiaans biscuit gemerkt met de gekroonde N, een biscuit jonker met pluimenhoed, een aardewerken dame gesigneerd Sersté.
Quatre figurines diverses en biscuit, faïence et porcelaine. Une paire de biscuits italiens marqués du N couronné, un écuyer en biscuit coiffé d'un chapeau à plumes, une dame en faïence signée Sersté.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 24 - 46 cmEstimate: € 40/50 -
#93Arcoroc
Een lot zwart glazen borden met meerkleurig gedecoreerde vleugel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘80.
Un lot d’assiettes en verre noir au déco multicolore sur l’aile. Marque au verso. Années 80.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#74Goebel, Germany
“Das grosse Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 333.
"Das grosse Ereignis". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 333.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 50/75 -
#107Goebel, Germany
“I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1989/90.
"I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive MI Hummel Club 1989/90.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/40 -
#31Boch Frères, La Louvière
Een reeks van vijf borden met handgeschilderde decors van dieren. Allen gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes aux décors d'animaux peints à la main. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 35/45 -
#125Goebel, Germany
“Jungbäurn”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 329. Speciale editie M.I. Hummelclub 1995/96.
"Jungbäurn". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 329. Édition spéciale MI Hummelclub 1995/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 30/40 -
#63
Een lot aardewerk, bestaande uit een diep bord, een kom op voet, een vaasje, twee kannetjes, een Amsterdams huisje en een Madonna.
Une poterie ot, composée d'une assiette creuse, d'un bol sur pied, d'un vase, de deux cruches, d'une maison d'Amsterdam et d'une Madone.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 35/45 -
#101Goebel, Germany
“Blumenmädl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 548. Speciale editie t.g.v. vijfjarig lidmaatschap van de M.I. Hummelclub. 1989.
« Blumenmädl ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 548. Édition spéciale à l'occasion d'une adhésion de cinq ans au MI Hummelclub. 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#41Royal Limoges
Twee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.
Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 35/45 -
#92Mouzin Lecat & Cie., Nimy
Een aardewerken schenkkan met meerkleurig bloemendecor en met tinnen deksel. Gemerkt onderaan.
Un pichet en faïence à décor floral multicolore et avec couvercle en étain. Marque en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 35/45 -
#12
Drie beeldjes van Brussels porselein.
Trois figurines en porcelaine de Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 - 20 cmEstimate: € 50/80 -
#1
“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 35/45