#46Twee verschillende koppen met onderschoteltjes van Brussels of Parijs porselein met meerkleurige en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.
Deux différentes tasses avec soucoupes en porcelaine de Bruxelles ou de Paris aux motifs multicolores et dorés. Fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#209M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#144Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
#26Serge“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60