Other lots in this auction
-
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#170
Een lampenvoet van metaal en kunststof.
Un pied de lampe en métal et plastique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#140
Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 3(,5 cmEstimate: € 60/80 -
#24
“Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.
Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 94 cmEstimate: € 200/240 -
#411
Een reeks van vier achtkantige borden van Chinees porselein met Japanse tuindecors. Omstreeks 1800. Enkele haarscheuren en lichte randschade.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22,5 cm -
#261Ernest Claes
Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#171
Twee karaffen van glas. Een geslepen en een geblazen.
Deux carafes en verre. Une taillée et une soufflée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 43 cm - 28 cmEstimate: € 20/25 -
#274
Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 75/100 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#229
Een lot van zes verschillende halssnoeren van gekleurd hout en twee armbanden.
Un lot de six colliers en bois de couleurs différentes et deux bracelets.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 60/100 -
#88
Drie groenteschalen en een sauskom van wit metaal. De sauskom gemerkt van Bohrmann, Frankfurt.
Trois légumiers et une saucière en métal blanc. Le bol à sauce marqué par Bohrmann, Francfort.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 35/45