Een olie-en azijnstel uit verzilverd metaal en kristal. Het metalen deel is gemerkt Christofle, slechts 2 van de 4 kristallen delen zijn origineel.

A silver-plated metal and crystal oil and vinegar set. The metal part is marked Christofle, only 2 out of the 4 crystal parts are original.
Dim. h 26 cm
SKU: 2705250012.
Categories: Kristal, Verzilverd, XXe eeuw.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 40 / 60

  • #583

    Een groen geschilderd houten vogelkooitje met metalen tralies waarin 4 imitatievogeltjes.

    A green painted wooden birdcage with metal bars containing 4 imitation birds.
    Dim. 38 x 29 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #305

    Een lot van 4 oude stempels met monogrammen.

    A lot of 4 old stamps with monograms.
    Dim. l 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #485
    Underwood

    Een schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.

    A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.
    Dim. 24 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Een art-deco toiletmeubel met uitschuifbaar voetbankje en porseleinen toiletpot.

    An Art Deco vanity with retractable footstool and porcelain chamber pot.
    Dim. h 48 x Ø 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #573

    Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.

    A lot of 2 large old professional copper cooking pots.
    Dim. h 16 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #475
    Cartier Paris

    Een vergulde aansteker, gemerkt Cartier Paris, in origineel doosje, met papieren.

    A gilded lighter, marked Cartier Paris, in original box, with papers.
    Dim. l 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.

    A large decorative copper birdcage with 6 colorful birds inside.
    Dim. h 69 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Een Venetiaanse glazen spiegel met geëtst bloemenmotief.

    A Venetian glass mirror with etched floral motif.
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565
    Jef Van Tuerenhout

    Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.

    An art portfolio by Jef Van Tuerenhout.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #489

    Een set van 2 Russische Khokloma handbelschilderde vintage tafeltjes met florale motieven.

    A set of 2 Russian Khokloma hand-painted vintage tables with floral motifs.
    Dim. 60 x 80 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.

    An antique solid wood embroidery/loom frame.
    Dim. 107 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #276

    Een oud nachttafeltje, hout met marmeren blad, 1 deur en 1 lade, op wieltjes.

    An old bedside table, wood with marble top, 1 door and 1 drawer, on wheels.
    Dim. 73 x 51 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #586

    Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.

    A set of 2 solid oak carved columns.
    Dim. 75 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #585
    Nordlux

    Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

    A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een vintage serveerwagen, messing en glas.

    A vintage serving trolley, brass and glass.
    Dim. 75 x 70 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #273

    Een kinderzeteltje in romantische stijl, roze stoffen bekleding met florale motieven.

    A children's armchair in romantic style, pink fabric upholstery with floral motifs.
    Dim. 49 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Een antieke geel koperen gieter, met ouderdomssporen.

    An antique yellow copper watering can, showing signs of age.
    Dim. 35 x 84 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #415
    Baccarat, France

    Een kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.

    A crystal table clock, marked Baccarat, France.
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #163

    Een paar verzilverde tafellampen, in de vorm van korinthische zuilen.

    A pair of silver-plated table lamps, in the shape of Corinthian columns.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303
    Zeiss

    Een monoculaire verrekijker, Zeiss 8x20, made in Germany.

    A monocular binoculars, Zeiss 8x20, made in Germany.
    Dim. l 9 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #235

    Een klokstel van blauw en wit Delfts aardewerk en koper, twee kandelaars met 5 lichtpunten.

    A clock set of blue and white Delft earthenware and copper, two candelabras with 5 lights.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #219
    Cureken

    “Opvliegende eenden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Flying Ducks," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #157
    A. Gillard

    Drie porseleinen dekselpotten, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard.

    Three porcelain lidded pots, marked Limoges France and painted and signed A. Gillard.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #249
    Luc Heirbaut

    “Herfst op de heide”. Olieverf op doek, getekend.

    "Autumn on the heath". Oil on canvas, signed.
    Dim. 40.5/41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een paar 18e eeuwse apothekerspotten van Delfts aardewerk. Met de opschriften; DIASC:FRAC en METRID:DAM

    A pair of 18th-century Dutch Delftware apothecary jars. Inscribed with: DIASC:FRAC and METRID:DAM
    Dim. Hoogte 26, Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #546

    Een hanglamp model UFO.

    A pendant lamp model UFO.
    Dim. H 50, Ø 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #447

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje met pagode. Qianlong decor. Schilfer en haarlijn.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with a blue on white decoration of a garden with pagoda. Qianlong design. Flake and hairline cracks.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een Chinees porseleinen dekselpotje, famille rose, met een decor van bloemen.

    A Chinese porcelain lidded pot, famille rose, decorated with flowers.
    Dim. h 14.5 x Ø 11.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    ‘Het symbool van de Kempen’. Monochrome ets, genummerd en getekend; Jakob Smits.

    'The symbol of the Kempen.' Monochrome etching, numbered and signed; Jakob Smits.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451
    Tree Brand

    2 vintage vouwmessen, Tree Brand classic No. 4011 in lederen tasje en No. 4093, toegevoegd een wetsteen.

    A lot of 2 vintage folding knives, Tree Brand classic No. 4011 in leather pouch and No. 4093, with an added whetstone.
    Dim. l 23.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147
    A. Gillard

    Een lot porselein bestaande uit een bloempotje, een juwelenhouder (1 takje gelijmd, een bladvormig schaaltje en 2 zoutpotjes met verguld lepeltje, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard.

    A set of porcelain items consisting of a flower pot, a jewelry holder (1 twig glued), a leaf-shaped dish, and 2 salt cellars with gilded spoons, marked Limoges France and painted and signed A. Gillard.
    Dim. h 12 x Ø 12 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00