Similar lots by type
-
#277“Het huwelijk”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#218Jean FaucqPeriod: 1900-1978“Grote Markt Brussel”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Grand Place Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.
Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 22; 27 & 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14Een vierkante Duitse wandklok.
Une horloge murale allemande carrée.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#351Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cm -
#275Segers“Landschap met visser en kerk in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec pêcheur et église en arrière-plan. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 100 cmEstimate: € 20 / 30 -
#124Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton argenté de style baroque.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#689Een paar kandelaars van geperst glas.
Une paire de bougeoirs en verre pressé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#78Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 202 x 132 cmEstimate: € 20 / 25 -
#214Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272“Stilleven met bloemenvaas en beeldje”. Een onvoltooid werk, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283Een paar zichten op Brugge, olieverf op doek. Gesigneerd.
Quelques vues de Bruges, huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#142The Leonardo CollectionEen zwaan van kunststof. Onderaan gemerkt. 1996.
Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#301Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
No longer availableOnline onlyDim. 202 x 132 cm -
#129Een reproductie van een Russisch icoon.
Une reproduction d'une icône russe.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#255Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een muzikantje, een Saksisch groepje met een koppel, een een allegorisch beeldje op de oogst (basis gerestaureerd) en een vaasje van Limoges.
Lot de porcelaine multicolore, composé d'un musicien, d'un groupe saxon avec un couple, d'une statue allégorique sur la moisson (socle restauré) et d'un vase de Limoges.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#154Schoengans naar L. Van Opstal“De kathedraal van Antwerpen”. Een oude lithografie.
La cathédrale d'Anvers. Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#288“Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).
Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).No longer availableOnline onlyDim. 119 x 40 cmEstimate: € 30 / 35 -
#276“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#121Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#117“Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.
Buveur. Une figurine en bois. Travail espagnol.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#266Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableOnline onlyDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#109Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.
Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#51Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit negen kleine vaasjes, een kleine kandelaar en, een groepje met koppeltje (beschadiging) en een wijwatervaatje met een engel.
Un lot de porcelaine bruxelloise et française, composé de neuf petits vases, un petit chandelier et, un groupe avec couple (abimé) et un bénitier avec un ange.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 25,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#107Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
Cadre à photographies à support en laiton ajouré.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169AristonaEen oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.
Une vieille radio en bakélite. Type H88U. 1944.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#185Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.
Un collier Allepo avec des pierres semi-précieuses et une serrure en argent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#256Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.
Un lot de biscuit et de porcelaine, composé de deux enfants sous parapluie, un étudiant, un violoniste et une chouette. Italie, Espagne et Angleterre.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294Een kleine nest of tables.
Petite suite de tables de gigogne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#6“Jongen met hond” & “Meisje met schaap”. Twee meerkleurig porseleinen beeldjes.
Garçon avec chien et Fille avec mouton . Deux figurines en porcelaine multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#190Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#115Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35

