Other lots in this auction
-
#4316 verzilverd metalen onderborden. Drie maten. Duits werk.
16 silver-plated metal bottom plates. Three sizes. German work.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29-34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#149Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-6 Volkswagen 1952- DY-6B Volkswagen 1951In originele doosjes.
Two model cars on a scale of 1:43: - DY-6 Volkswagen 1952 - DY-6B Volkswagen 1951 In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#213Een roodkoperen scheepslamp. “Bakboord” gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 35 x 38 x 36 cm -
#20Rosskopf & Co PatentEen paar uurwerken, waarvan 1 H. Rosskopf zakhorloge “Chemin de Fer” met kleine barst in en 1 Junghans klokje.
few timepieces, including 1 H. Rosskopf pocket watch "Chemin de Fer" with a small crack in it and 1 Junghans clock.No longer availableOnline onlyDim. Ø7cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
A decanter and an ashtray of colorless cut crystal. The ashtray is marked by Val St. Lambert. With light edge damage.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#97Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
A few reproductions after works by Schapner.No longer availableOnline onlyDim. 38x39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#216Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. H. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#28Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40 / 50


