#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
No longer availableOnline onlyDim. H: 14-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Val Saint LambertEen kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#93Studio ArtisEen tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
#189MuranoEen lot bestaande uit 3 glazen schalen, waarvan 1 gemerkt.
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 20 / 25