#234
Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#216
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#31
Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
#118
Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
#224
#11Maria Innocentia Hummel
Een Hummel wijwatervaatje. Genummerd 147.
A Hummel holy water vessel. Numbered 147.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#53
Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
#67
Een boek met thema geschiedenis, titel Vlaanderen en Engeland.
A book with the theme of history, title Flanders and England.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 20/30 -
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#20
Een kapstok met Hypogryph figuur
A coat rack with Hypogryph figureNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 26 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#154Watch
“Hommage à Hergé”. Een poster over Kuifje, genummerd en gesigneerd.
Homage to Hergé. A poster about Tintin, numbered and signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 99.00 €Dim. 69 x 49cmEstimate: € 20/30