#387Een paar bronzen Japanse vazen, versierd met vogels en floraal decor, waarvan met bodem manco.
#528Een plafonnière “Hollywood Regency” van het merk Deknudt. Metaal en hout
A ceiling light "Hollywood Regency" by the brand Deknudt. Metal and wood.No longer availableDim. h 15, Ø 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#133Hugo ClausPeriod: 1929 - 2008“Fuga”, de cyclus van 8 haikoes en 8 lithografieën voorstellend de 4 jaargetijden door Hugo Claus. De oplage bedraagt 300 genummerde en genaamtekende exemplaren waarvan deze nr 146/300.
"Fuga", the cycle of 8 haikus and 8 lithographs representing the 4 seasons by Hugo Claus. The edition consists of 300 numbered and signed copies, this being no. 146/300.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#106Een tweezit Chesterfield in bruin leder.
A two-seater Chesterfield in brown leather.No longer availableDim. 75 x 173 x 93 cmEstimate: € 250 / 350 -
#385MobitecEen set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
#186W. SchilligEen set van 2 moderne zwart lederen sofa’s, Longlife voor W. Schillig.
#30Een paar 18 kt geelgouden oorbellen met Mabe parels.
A pair of 18 kt yellow gold earrings with Mabe pearls.No longer availableDim. Bruto: 4,26 gEstimate: € 100 / 150 -
#303“Souvenir de l’exposition coloniale, 1931”. Een interbellum porseleinen kopje en schoteltje met vergulde details. Onderaan gemerkt.
#191“Beethoven”. Een buste van composiet.
#560Een 18 kt geelgouden ring bezet een saffier van +- 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 0,40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0,12 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450 / 550 -
A vintage VSL vase with red in the mass. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. 29 x Ø 14 cmEstimate: € 60 / 80